Ge-Force idioti

Započeo Alien®, Jun 02, 2009, 18:59:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Misle da su najbolji...?Moj KURAC najbolji...svako ko im se ne svidja odma BAN....A u stvari svi su glupi kao kurac...Ako nesto kazem ja kazem otvoreno...Koliko vidim Trajko je pametniji od njih....Dujma je kao neki lik...Svi mu se ulizuju u dupe...Covek je sve ukrao SA DZINER STUDI-A...CELU TEMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...Pitajte Alexa Junki-a ako hocete...btw:Sve sam rekao sto sam imao...komentarisite ako hocete..ako sam malo psovao nemojte mi zameriti jer su mi se popeli na kurac XDD


Kajjeto?

Citat: AlieN poslato Jun 02, 2009, 18:59:09 POSLE PODNE
Misle da su najbolji...?Moj KURAC najbolji...svako ko im se ne svidja odma BAN....A u stvari svi su glupi kao kurac...Ako nesto kazem ja kazem otvoreno...Koliko vidim Trajko je pametniji od njih....Dujma je kao neki lik...Svi mu se ulizuju u dupe...Covek je sve ukrao SA DZINER STUDI-A...CELU TEMUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU...Pitajte Alexa Junki-a ako hocete...btw:Sve sam rekao sto sam imao...komentarisite ako hocete..ako sam malo psovao nemojte mi zameriti jer su mi se popeli na kurac XDD


Jao n00bčino jedna glupa...
Kak nebi dobio ban...glumio si, da si neka Ana Foulke, dobio si GMa i kad smo te otkrili
naravno Dujma ti ga je skinuo i sad si ljubomoran naravno...ajde mrš tamo na samp arenu praznu
i igraj tamo sam...

Btw.
Evo vam na ljubomorci jedni: http://i40.tinypic.com/2mmsebm.png
Poslednja Izmena: Jun 02, 2009, 19:40:33 POSLE PODNE od [GF]Carlsson

HAHAHA jel to onaj Djole -- ana foulke- onda neki little jacob looooool !! cak je i napravio zesnki msn xD

Kajjeto?

Citat: cobra poslato Jun 02, 2009, 19:44:24 POSLE PODNE
HAHAHA jel to onaj Djole -- ana foulke- onda neki little jacob looooool !! cak je i napravio zesnki msn xD

da to je on, djordje zaboravioprezime, ima 10 acc na gf forumu budala, transić jedan glupiu



Necemo ovdje raspravljati tko je kakav niti cemo dopustiti da se neki server blati na taj nacin kroz psovke, moze se reci sta ti se ne svida ali se ne smije vrijedati. Ban na 3 dana. LOCK