[POMOC] Pokretanje foruma

Započeo Dj_Scratch, Oktobar 08, 2012, 22:58:08 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Bok ljudi, evo ja prvi put pokrecem server, imam 2 placena skriptera, jedan je iz balkana i edita mod a drugi je uceni amerikanac koji radi mod od 0.

Eh sada me zanima sta je sve potrebno za pokreniti forum? Kako uopce pokreniti, koji je webhost najbolji, jednostavno mi treba neki manji tut, jer ga nisam moga naci.

Ako sam falija pdf molim SMODove da prebace temu u pravi :)

Moj savet ti je:
Kada bude mod negde 85% da kupis forum prvo obican neki medium od 250gb ,i krenes ga sredjivati,ja ti preporucujem SMF temu ,jer su sada najvise zastupljene smf teme,nisu lose ni phpbb,ali nikako vbulletin da kupujes,jer su to teme za ozbiljne zajednice ,a ne za pocetnike..Onda nadjes dizajnera sredi ti lepo forum ,sve cakum pakum,onda kupis domenu ,spremite se fizicki  a i mentalno za otvaranje servera i onda lepo otvorite ovde temu po pravilima i eto ..  :D Nadam se da si sta skontao..

PREPORUKA: NE KUPUJ HOSTING OD BILO KOGA,AKO GA VEC KUPUJES KUPI GA  OD OZBILJNE KOMPANIJE,ako budes kupovao od ovih klinaca sto naprave host i tako to,moze biti svasta..I ne uzimaj nikakva sponzorstva ,jer ti nece ponuditi sigurno neko ozbiljan vec neki klinac koji oce da se docepa tvojih fajlova..Ja ti mogu predlozit Mikro Hosting ,oni su meni sluzili oko 4god ,dok sam drzao jedan community ,i mogu ti reci nikakvih problema nije bilo...
Citat: Marley poslato Jun 16, 2012, 17:11:23 POSLE PODNE
Kurcina  :P

Citat: Dude poslato Jun 16, 2012, 17:14:21 POSLE PODNE
čobane šta je ovo?

Respect for David (Sabljak) A.k.A SABO(T)

i koliko je cijena tog foruma godisnje?
otvorio bi forum unaprijed pa bi oko njega sredija i unaprijed okupija ekipu

Lock, procitaj pravila ovog podforuma
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747