Windows 7

Započeo Speedy, Septembar 22, 2012, 16:48:47 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Kako da promijenim boju prozora :S npr.. evo slike.. vidite kako je dolje ono bijela traka, a ja nmg boju promijenit  :S
slika:
http://zaslike.com/files/lfr4iwpg2nl8c0g41mu.png


mislim da to mozes s tuneup utilities 2012


|


|Samp Igrac od 2006 Godine |



kad instaliraš grafičku onda staviš pozadinu sa drugom trakom i bit će ti prozirna
copyright 2007 - 2013

Yeah ne kuzim te  ???
Scene nope..


Citat: ...Nikola... poslato Septembar 24, 2012, 15:33:55 POSLE PODNE
Desni Klik na ekran pa Personalize pa imas tu temu Windows 7 i onda kliknes i zamenice ti i bice providna malo onako

Znam ja to nisam glup.. ali nece :S

Control Panel -> Display i sa desne strane odeberi Personalization, zatim odaberi neku od ponudjenih tema...


mozes i na sliku kliknuti i staviti kao background, onda ce se automatski i tima prilagoditi...

Citat: Dude poslato Septembar 24, 2012, 16:20:06 POSLE PODNE
Control Panel -> Display i sa desne strane odeberi Personalization, zatim odaberi neku od ponudjenih tema...


mozes i na sliku kliknuti i staviti kao background, onda ce se automatski i tima prilagoditi...

Pa isto je tako i kad klikne desni klik pa Personalize

Citat: Dude poslato Septembar 24, 2012, 16:20:06 POSLE PODNE
Control Panel -> Display i sa desne strane odeberi Personalization, zatim odaberi neku od ponudjenih tema...


mozes i na sliku kliknuti i staviti kao background, onda ce se automatski i tima prilagoditi...

Ma znam ja to ali nikako neide.. dakle ja promijenim temu ali je i dalje prozirno..

Instaliraj najnovije drivere od svoje graficke kartice, po mogucnosti fresh install!

Nakon toga bi trebao moci promjeniti boju i transparentnost iste!
Stay hungry, Stay foolish  :)

Desni klik, personalize, imas dole na dnu pise ti :

Window Color, udjes tu i riktas.

Kada udjes u personalize imaš ponudjeno Biranje, Clasic ,Basic ili Transparent.
Ti klikni na trapsnarent i biće ti prozirno



Mene ovdje nitko ne kuži.. lock ovo neznate pomoć.. pitat ću radije u linksu.