[POMOC]WINDOWS 7 ili XP

Započeo medin, Septembar 12, 2012, 22:21:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

medin

Ovako izvrsio sam jedan proracun i svako ko ima windows xp njemu ne rade ovi 0.3e objekti jesam li upravu ili grijesim objasnite mi jer meni jednostavno sve crno bude ..
Ako me ne razumijete pitam vas da li ima nekih problema sto ja imam xp ? pa mi nece da radi 1.3 MTA sa 0.3e objektima ili ima neko drugo objasnjenjje zasto mi se ledi slika ?  ::) ::) ::) ??? ???

Rex

I ja koristim xp isto i isto sam imao probleme kada ubacim 0.3c i 0.3e objekte ali sam jeddnom naletio na nesto Pach for MTA 0.3e nesto tako. I ubacio sam i sve mi je normalno radilo,ali nije imalo ni priblizno onoliko objekata koliko imaju 0.3e bili su samo osnovni 0.3e objekti,ali ja sam zadovoljan

medin


Ni meni nerade 0.3e objekti na XP!


Stari NL se vraca ponovo u funkciju posjetite nas na forumu.

MENI RADE NE KONTAM STO TEBi ja imam XP pro :D

Moraju raditi, ili ti je do MTA ili nisi dobro install, ili do kompjutera, ali vecina ljudi koja koriste XP valja


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Izašao je Windows XP (2001 godine), pa je sedmica (2009 godine) i sad će i osmica. Ali većina ljudi koristi XP, jer 90 % stanovništa USAe ne znaju da promjene sistem na kompjuteru. Sumnjam da ti je to do sistema, većina, većina programa podržava XP.

Windows XP po meni je najbolji jer malo zahtjeva i malo troši resursa,a to sa tvojim objektima nema nikakve veze sa operativnim sistemom računara.






Ja ti preporucujem da instaliras windows 7 (W7 <3)   :P