New SA:MP Parkour MOD

Započeo SteXi.ılllı., Septembar 21, 2010, 19:03:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovo je dobro ali nije za balkan jer  se kod nas igra samo RP mod, ali msm da je super stavar za neki stunt server ili tako nesto   :-\

Malo je glupo, ide vise na nerealnost, preterano je. Al moze da te zabavi!

Zlatan_Ibrahimovic

ovo je zabavno....a npr ako igras stunt ili neki dm pa ti igraj parkour hehe...ali na RP ne ide nikako ::)

EDIT: Moze li mi netko pomoci u vezi penjanja po zidovima =) ja to nikako skontati ne znam xD
Poslednja Izmena: Oktobar 23, 2010, 10:39:27 PRE PODNE od Luis Mendoza

Citat: Luis Mendoza poslato Oktobar 22, 2010, 21:02:23 POSLE PODNE
ovo je zabavno....a npr ako igras stunt ili neki dm pa ti igraj parkour hehe...ali na RP ne ide nikako ::)

EDIT: Moze li mi netko pomoci u vezi penjanja po zidovima =) ja to nikako skontati ne znam xD
Zasto nije dobro za RP..znaci ako vidis nekog lika u RL da radi parkour oces ga kickati iz zivota  >:(




Nije k. . .stavio sam jednom to na CH i skocim te dobijem ban Chiter kao da koristim SuperJump ma da da!

Citat: [BC]Luis Mendoza poslato Oktobar 22, 2010, 21:02:23 POSLE PODNE
ovo je zabavno....a npr ako igras stunt ili neki dm pa ti igraj parkour hehe...ali na RP ne ide nikako ::)

EDIT: Moze li mi netko pomoci u vezi penjanja po zidovima =) ja to nikako skontati ne znam xD

Za sta sluzi READ ME ?

sry sto refreshujem staru temu ali..

jel ste vi nekad culi za Freeroam servere ? ne samo za RP?

tamo je to dozvoljeno.
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Eee ne radi ti link na YouTube nes daj novi.

Sry sta posatam....imam pitanje ovaj parkour jel to raspakiram u cleo?
Vise ne skriptam!!!
Ako vam treba pomoc oko PC-a posaljite mi PM...pomoc cu vam ako znam !

Neke stvari su preterano uradjene,ali nije lose

Malo podseca na matrixa  :D

REFRESH nevalja link pa ako oces posalji mi preko skypea parkour mod dodao sam te
Poslednja Izmena: Septembar 03, 2012, 12:08:20 POSLE PODNE od Ricky_Cortez
Možete mi dirati sve osim sestre, nju jedino ja smijem maltretirati! :D

Se ti drogiras? ovu temu sam otvorio pre 2 goidine, ae bezi tamo ???