(Pomoc)Invalidnost

Započeo čoban92, Septembar 02, 2012, 10:05:03 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ehh,ovako Vidim da ovo jos nije Dugo neko otvorio a mozda nije ni Postano na Forumu pa cu samo jedno Pitati,nisam znao kamo da metnem tu temu,pa eto Sve si mislim da tu moram staviti:D
Dakle,Ja sam invalid 100% imam Spinalnu MiÅ¡ičnu atrofiju 3 stupanj,To je kao Susenje misica,Pa me zanimuju Ti Samp serveri igram vec 8 Godina,ponesto znm Mapat,a scriptat neznam,pa ewo Posto sam ovdje,Ako bude neki Sponzor neka mi se javi.Ja Ozbiljno Mislim ne Å¡alim se ili Lažem,Ako koga zanima bio sam na Operaciji Ahilove tetive sad u 6 Mjesecu kod DR.Vladimira Kovača,Sve znam Bolnice glavne u ZG,sve znam o Bolestima imam Bolest od RoÄ'enja Nasledna je,Eto neznam vise sta da Navedem,pa ako ima Pomoči neka mi se neko Javi na PM Ili na mail [email protected] .




Ko Izigrava Budaloo?:O Ja istinu Kažemm,I Ljepo Oču Pitati,Ne šalim se ni Ne lažemm,i ni ništa drugo,Oš da ti Šaljem Svu Papirologijuu?Pa da vam Dokažem sve? :'(

Moze...
Jer ti ja ne vjerujem... Igras samp servere 8 godina... A prije 8 godina nije ni izasao San Andreas... I ti oces da ti mi dajemo pare?
Mozda ti jesi invalid, ali sto nas to ovdje pitas, kad zns da nas je vecina 10-17 godina

Za to da je invalid možeš zaključiti da laže, jer laže da igra SAMP 8 godina pa je logično da i ovo laže, cccc. Moderatori, SModovi, Admini lockajte temu da na burka forum.
Poslednja Izmena: Septembar 02, 2012, 14:29:58 POSLE PODNE od Brian Brendell