[Pomoc] GTA San Andreas Probem.

Započeo sch, Avgust 16, 2012, 21:30:27 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

sch

*

Ovako instalirao sam GTA I SA:MP i ubacio sam modpack za SA:MP .Kada sam ubacio,i želeo sam ga maknuti,i reinstall sam GTA,i opet isto,uradio sam reinstall 36-4 puta,ali neće,možete li mi pomoći kako da to rijeÅ¡im da mi se sve vrati na normalno? Reinstall sam  3 - 4 molim vas pomoć!
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Kada pobrises gta pobrisi poslije unistall njegov folder i sve sto je ostalo i javi nam da vidim radil ?

Data64.dll | HTML & CSS | DEVELOPER





sch

*

@ Data64.dll: Nema brate,sve isto,i to sam pobriso i sve, i čak moram raditi system zbog toga,jer ne znam do čega može biti.

@ Skipper74: Kakve Mape? Ja sve izbrišem i unistall ga pre toga i izbrišem fajlove gdje je on bio vezan za sve te,drug se je hvatao za glavu i nemože da vjeruje ako ubacim modpack da nema meni povratka,čak sam i probao gta3.img da ubacim novi bez ovih Modpackova i opet isti skinovi i sve isto.. :O Šta može biti?
Pawn Scripting Arbaiter
Willfried Schafer

Ne razumijem problem, stga se desava, ostaju ti isti skinovi tj. modpack ili? Ili ti se ne starta GTA?


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić