[KONKURS]Matrix Gaming - 31.08.2012.

Započeo V_More, Avgust 27, 2012, 19:29:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.



Javni konkurs

Konkurs otvoren do 31.08.2012.




Matrix Gaming otvara konkurs za:



  • 2 Mappera
  • 2 Web dizajnera
  • 1 iskusnog programera/pomocnog skriptera

Opis poslova:



  • 2 Mappera - Mappanje mappa koje nalaže vlasnik MG, prilagoÄ'avanje skripti, poželjno mappanje sa 0.3e objektima, SA:MP Map Editor, odlično poznavanje objekata, iskustvo, dugoročni rad u mappanju, poznavanje San Andreas mape
  • 2 Web dizajnera - Poznavanje rada sa PHPom, CSSom, HTMLom, povezivanje y_ini sa PHPom, odlično poznavanje SMF koda, odlično poznavanje sa Photoshopom
  • 1 iskusnog programera/pomocnog skriptera - Odlično poznavanje PAWN jezika, po mogucnosti i C++. Poznavanje MySQL, iskustvo u grafici(3DS Max, Cinema)





Kako se prijaviti ?

Za sve zainteresovane, možete se prijaviti u ovoj temi na sljedeći način:


  • Mapperi:

-RL Informacije-

Ime i prezime:
Godište:
Država:

-Znanje i sposobnost u poslu-

Koliko dobro mappate:
Koliko dobro poznajete objekte:
Da li koristite 0.3e objekte:
Da li koristite SA:MP Map Editor:
Koliko dugo mappate:
Koliko dugo igrate SA:MP:

-Vaše mape-

1. mapa:

2. mapa:

3. mapa:

-Kontakt-

PM:
Skype:
MSN:
Xfire:

-Završna pitanja-

Vaš cilj u karijeri Mappera i člana MG Tima:
Zašto želite da radite za nas:
Po čemu se ističete od drugih:
Zašto baš vi:
Da li ste elokventni:


  • Web dizajneri:

-RL Informacije-

Ime i prezime:
Godište:
Država:

-Znanje i sposobnost u poslu-

Koliko dobro poznajete PHP:
Koliko dobro poznajete CSS:
Koliko dobro poznajete HTML:
Da li znate povezivati PHP sa y_ini:
Da li znate raditi u Photoshopu:
Koliko dugo dizajnirate:
Koliko dugo igrate SA:MP:

-Vaši radovi-

1. rad(forum, sajt i sl.):

2. rad(forum, sajt i sl.):

3. rad u photoshopu:

-Kontakt-

PM:
Skype:
MSN:
Xfire:

-Završna pitanja-

Vaš cilj u karijeri Web dizajnera i člana MG Tima:
Zašto želite da radite za nas:
Po čemu se ističete od drugih:
Zašto baš vi:
Da li ste elokventni:

  • Programer/pomocni skripter:
Postavite link vašeg najboljeg rada do sada!





Srećno svima, razgledaće se samo uredno popunjene prijave!

Svi koji proÄ'u prvi dio konkurs, na drugom dijelu konkursa dobiće zadatak koji trebaju uraditi i dalje informacije!



S poštovanjem,
V_More, Vlasnik MG
Poslednja Izmena: Avgust 27, 2012, 19:31:10 POSLE PODNE od V_More
Last nick: Vectro64

Citat2 Web dizajnera - Poznavanje rada sa PHPom, CSSom, HTMLom, povezivanje y_ini sa PHPom, odlično poznavanje SMF koda, odlično poznavanje sa Photoshopom

Web dizajner koji nikada nije igrala samp nema pojma sta je y_ini jer to u njihovom svetu ne postoji -.- to trebas skriptera dobrog da imas, samo ne znam sta se pravite pametni kada imate temu vec za trazenje mapera, skriptera itd

Citat: Ricky_Danzel poslato Avgust 27, 2012, 23:54:32 POSLE PODNE
Citat2 Web dizajnera - Poznavanje rada sa PHPom, CSSom, HTMLom, povezivanje y_ini sa PHPom, odlično poznavanje SMF koda, odlično poznavanje sa Photoshopom

Web dizajner koji nikada nije igrala samp nema pojma sta je y_ini jer to u njihovom svetu ne postoji -.- to trebas skriptera dobrog da imas, samo ne znam sta se pravite pametni kada imate temu vec za trazenje mapera, skriptera itd

realno ja to sve znam sam, ako i ne znam trazim pomoc pa napravim, ali ne mogu sve stici sam, a to sam trazio ovde gde neko se razumije u y_ini a zna oko web dizajna, a naravno , ja bi mu pomogao jos, ali ne mogu sam sve stici, ako si zainteresovan javi se pa se mozemo dogovoriti.

Konkurs otvoren!
Last nick: Vectro64

"povezivanje y_ini sa PHPom" ? Zasto koristit plugin, trosit RAM memoriju kad ti je puno jednostavnije napravit MYSQL system, sto za PHP imaju nativne funkcije.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Citat: LuKsA poslato Avgust 28, 2012, 15:39:45 POSLE PODNE
"povezivanje y_ini sa PHPom" ? Zasto koristit plugin, trosit RAM memoriju kad ti je puno jednostavnije napravit MYSQL system, sto za PHP imaju nativne funkcije.

zato sto je po meni y_ini za samp puno, puno bolji

kada sam krenuo radit razmisljao sam i odluci oda cu sa y_ini, no jos nije kasno da promjenim, nije puno toga uradjeno, a po meni je i y_ini lakse
Last nick: Vectro64