[DV] Division RolePlay |Opština + INT|

Započeo Vegas., Avgust 27, 2012, 18:11:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Vegas.

Ah da Neno xD.. A što Sergio i BloodMaster? Sa likovima nikad nisam ni pričao da se razumijemo.

@Snich, ovde si ti prvi počeo svaÄ'u zbog neke tamo glupe statistike, kao prvo ja nju nisam ni predstavljao nego mapu opÅ¡tine da bi se ti tu umjeÅ¡ao sa komentarima "ukloni taj sistem ili hakujem", bla bla. Isto tako ga nemaÅ¡ ti jedini na svjetu da bi mogao reći da je to unikatno i tvoja ideja.

Snich

Citat@Snich, ovde si ti prvi počeo svaÄ'u zbog neke tamo [cenzura]e statistike, kao prvo ja nju nisam ni predstavljao nego mapu opÅ¡tine da bi se ti tu umjeÅ¡ao sa komentarima "ukloni taj sistem ili hakujem", bla bla. Isto tako ga nemaÅ¡ ti jedini na svjetu da bi mogao reći da je to unikatno i tvoja ideja.

Sad i lazes!

Na svom pvom postu u ovoj temi nisam pominjao nikakvo "hakovanje" niti sam u bilo kom postu spomenuo "hakovanje".
Uradili ste ISTI princip i redosljed textdrawa kao i ja.
Ja se ne svadjam, jer nisam primitivac za razliku od tebe, ja samo iznosim cinjenice i ne dam da mi kid govori "odjebaus iz teme" te razne i svakojake numericke opaske :)
Moj system je unikatan jer je radjen jedinstveno sto nijedan server nema, spremanje i loadanje rekord igaca, te redosljed, font, box i boju textdraw-ova... etc

Vegas.

Ako ćemo tako po sistemima i funkcijama kako je raÄ'en, i naÅ¡ je raÄ'en na isti način sa boxovima i drugim bojama, a loadanje i sjevanje preko mysql.. I rekao si neÅ¡to kao javno će ti server biti 24h off, Å¡ta je to ? "Hakovanje"

Snich

Citat: Vegas. poslato Avgust 27, 2012, 22:50:58 POSLE PODNE
Ako ćemo tako po sistemima i funkcijama kako je raÄ'en, i naÅ¡ je raÄ'en na isti način sa boxovima i drugim bojama, a loadanje i sjevanje preko mysql.. I rekao si neÅ¡to kao javno će ti server biti 24h off, Å¡ta je to ? "Hakovanje"

Pa onda pajseru pricaj kako sam napisao a nemoj izostravar argumente!
Poruci slavnom skripteru sa bujnim idejama da izmjeni system, posto imamo isti, ja svoj sigurno necu!

Vegas.

A koliko još servera ima isti takav (bar po principu)? Možda ne na balkanu ali ima sigurno negdje..

Snich

Citat: Vegas. poslato Avgust 27, 2012, 23:02:28 POSLE PODNE
A koliko još servera ima isti takav (bar po principu)? Možda ne na balkanu ali ima sigurno negdje..
Bitno je da nema na Balkanu, a to tvoje "sigurno" prvo provjeri pa onda govori sigurno.