[POMOC]Oko VPS Ram prosirenje!

Započeo htmostar, Avgust 23, 2012, 10:25:21 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Na vps masini imam slab ram(256mb) a pise da imam jos 256mb burst u panelu e sad kako da ja koristim taj burst ram? I jeli mogu nekako koristiti HDD kao ram?

Citat: htmostar poslato Avgust 23, 2012, 10:25:21 PRE PODNE
Na vps masini imam slab ram(256mb) a pise da imam jos 256mb burst u panelu e sad kako da ja koristim taj burst ram? I jeli mogu nekako koristiti HDD kao ram?
Burst se automatski koristi kada prekoracis 256, hdd se nemoze koristiti kao ram jer je to hdd...

Citat: Chris poslato Avgust 23, 2012, 10:41:34 PRE PODNE
Citat: htmostar poslato Avgust 23, 2012, 10:25:21 PRE PODNE
Na vps masini imam slab ram(256mb) a pise da imam jos 256mb burst u panelu e sad kako da ja koristim taj burst ram? I jeli mogu nekako koristiti HDD kao ram?
Burst se automatski koristi kada prekoracis 256, hdd se nemoze koristiti kao ram jer je to hdd...
Da ali ja sam nesto cuo kao swap? To imam i na smartphonu pa koristim sdcard kao dodatni ram.
I kad sam imao 30mb ostalo i pokusao yum dobio sam error jer sam imao slab ram a mogao je koristiti burst...

Citat: htmostar poslato Avgust 23, 2012, 10:49:26 PRE PODNE
Citat: Chris poslato Avgust 23, 2012, 10:41:34 PRE PODNE
Citat: htmostar poslato Avgust 23, 2012, 10:25:21 PRE PODNE
Na vps masini imam slab ram(256mb) a pise da imam jos 256mb burst u panelu e sad kako da ja koristim taj burst ram? I jeli mogu nekako koristiti HDD kao ram?
Burst se automatski koristi kada prekoracis 256, hdd se nemoze koristiti kao ram jer je to hdd...
Da ali ja sam nesto cuo kao swap? To imam i na smartphonu pa koristim sdcard kao dodatni ram.
I kad sam imao 30mb ostalo i pokusao yum dobio sam error jer sam imao slab ram a mogao je koristiti burst...

da bas ce ti dopustiti na vps da koristis swap... sanjaj...

i burst ce ti dopustiti max 1 minut koristenja i nakon toga ce ti zaleci vps na neko vrijeme...

N0NE

Pročitate uslove korištenja kad kupujete VPS tu vam pise kolko vremenski možete koristiti Burst u jednom danu, kod vecine je 1h-2h

Citat: n0nE poslato Avgust 23, 2012, 11:36:16 PRE PODNE
Pročitate uslove korištenja kad kupujete VPS tu vam pise kolko vremenski možete koristiti Burst u jednom danu, kod vecine je 1h-2h
Ok procitati cu i kupiti cu vise rama sad...