Trebam nekoliko stvari... PLS pomoc

Započeo [BP] HeLoX ba! ^^, Mart 07, 2010, 10:29:17 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Zanima me kako da editujem malu mapicu u HUD modu kako da na nju dodajem neke ikonice i td, neke su vec dosle ali me malo nerviraju pa kako da ih izmjenim? Josh ako neko zna kako da napravim kafic da mogu /drink, npr kao u alahambri clubu ali samo da to recimo napravim na burgu...
Poslednja Izmena: Mart 07, 2010, 10:29:49 PRE PODNE od Haris Hadzic


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

SetPlayerMapIcon funkcija, pogledaj na Wiki SAMP.




GameMode je u izradi(0.1 %). Ovaj Game Mode nije edit bilo kojeg vec postojeceg gamemoda. Ovaj mod se radi od nule.

www.domino-samp.net | Portal i Forum Otvoreni
IP: 188.72.226.228:7777 | Server za zezanciju sa LARP modom.

a jel neko zna za ovaj burg plss?! kako da napravim kafanu? :'(


[BP] HeLoX ba! ^^
Forum: balkan-paradise.info- Još u izradi!

Evo ti komanda /drink:
if (strcmp("/drink", cmdtext, true, 10) == 0)
{
if(PlayerToPoint(3.0,playerid,x,y,z))    // kad stane na ovu poziciju da moze kupovat
        {
        ApplyAnimation(playerid, "animacija", "animacija_Burger", 3.0, 0, 0, 0, 0, 0);      // Animacija, naci ako zelis kada upises /drink
GetPlayerHealth(playerid, Health);    // Potrebno da vidi igracevu energiju
SetPlayerHealth(playerid, Health+10);   // Naci kada igrac kuca /drink, dobit ce +10 healtha
        GameTextForPlayer(playerid,"Popili ste pivo.Morate platiti: 10 $",5000,1); // Ovdje stavis poruku koju ce server izbaciti nakon sto igrac popije pice.
        GivePlayerMoney(playerid,-10);   // Naci ovdje stavis koliko ce igracu oduzeti novaca. Ja sam stavio 10 $
}
        return 1;
}




Citat: Brown poslato Mart 16, 2010, 09:55:10 PRE PODNE
Evo ti komanda /drink:
if (strcmp("/drink", cmdtext, true, 10) == 0)
{
if(PlayerToPoint(3.0,playerid,x,y,z))    // kad stane na ovu poziciju da moze kupovat
        {
        ApplyAnimation(playerid, "animacija", "animacija_Burger", 3.0, 0, 0, 0, 0, 0);      // Animacija, naci ako zelis kada upises /drink
GetPlayerHealth(playerid, Health);    // Potrebno da vidi igracevu energiju
SetPlayerHealth(playerid, Health+10);   // Naci kada igrac kuca /drink, dobit ce +10 healtha
        GameTextForPlayer(playerid,"Popili ste pivo.Morate platiti: 10 $",5000,1); // Ovdje stavis poruku koju ce server izbaciti nakon sto igrac popije pice.
        GivePlayerMoney(playerid,-10);   // Naci ovdje stavis koliko ce igracu oduzeti novaca. Ja sam stavio 10 $
}
        return 1;
}


gdje da ubacim ovo?

Citat: stipo_grgic poslato Mart 27, 2010, 11:56:16 PRE PODNE
Citat: Brown poslato Mart 16, 2010, 09:55:10 PRE PODNE
Evo ti komanda /drink:
if (strcmp("/drink", cmdtext, true, 10) == 0)
{
if(PlayerToPoint(3.0,playerid,x,y,z))    // kad stane na ovu poziciju da moze kupovat
       {
        ApplyAnimation(playerid, "animacija", "animacija_Burger", 3.0, 0, 0, 0, 0, 0);      // Animacija, naci ako zelis kada upises /drink
GetPlayerHealth(playerid, Health);    // Potrebno da vidi igracevu energiju
SetPlayerHealth(playerid, Health+10);   // Naci kada igrac kuca /drink, dobit ce +10 healtha
        GameTextForPlayer(playerid,"Popili ste pivo.Morate platiti: 10 $",5000,1); // Ovdje stavis poruku koju ce server izbaciti nakon sto igrac popije pice.
      GivePlayerMoney(playerid,-10);   // Naci ovdje stavis koliko ce igracu oduzeti novaca. Ja sam stavio 10 $
}
       return 1;
}


gdje da ubacim ovo?
OnPlayerCommandText
Izgleda da  nije sry neznam
Poslednja Izmena: April 02, 2010, 09:58:58 PRE PODNE od ivicaosk

hahahha warning = demir
CitatLose,Lose,Lose,Lose Prelose 0/10 nema nista tu to je 1 sek rada..... za nas profesionalce i dobre scritpere ....

ja sam najaci scripter na balkan a mozda i u svijet to je za mene stotinka....