[POMOC] Oko stringa za firmu

Započeo [M:RP] Emil, Avgust 08, 2012, 12:56:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta: Od 0
Problem: Napravio sam firma sistem, i kad kupim firmu lijepo se 3D text promijeni i sve. Takodjer kad odem relog mi ostane u 3D Textu Vlasnik: (moje ime). Ali kad ugasim skriptu, onda nakon ponovnog paljenja u 3D Textu sve piše lijepo osim vlasnika. On mi je jedini u stringu. sve ostalo je 0 ili 1, ili neki broj. Evo što sam napravio:

Ovo je enum za FirmaStats[MAX_FIRMI][FirmaEnum];
enum FirmaEnum
{
  FKupljena,
  FCijena,
  FOpis[64],
  FVlasnik[MAX_PLAYER_NAME],
  Text3D:Firma3DText,
  FirmaZatvorena,


};


Vidite da je FVlasnik-u dodijeljen MAX_PLAYER_NAME

Evo i kako čita iz .ini:

key = ini_GetKey(Data);
if(strcmp(key,"FKupljena",true)==0) { FirmaStats[h][FKupljena]=strval(ini_GetValue(Data)); }
else if(strcmp(key,"FVlasnik",true)==0) { FirmaStats[h][FVlasnik]=strval(ini_GetKey(Data)); }
else if(strcmp(key,"FOpis",true)==0) { FirmaStats[h][FOpis]=strval(ini_GetValue(Data)); }
else if(strcmp(key,"FCijena",true)==0) { FirmaStats[h][FCijena]=strval(ini_GetValue(Data)); }
else if(strcmp(key,"FirmaZatvorena",true)==0) { FirmaStats[h][FirmaZatvorena]=strval(ini_GetValue(Data)); }
else if(strcmp(key,"FirmaZalihe",true)==0) { FirmaStats[h][FirmaZalihe]=strval(ini_GetValue(Data)); }


VIdite da je na FVlasnik ini_GetValue, ja sam razmišljao dali možda treba ići GetKey ?

Hvala unaprijed na pomoci
Poslednja Izmena: Avgust 08, 2012, 12:56:37 POSLE PODNE od Boccino


C, C++, C#, JAVA programer

Ajmo dajte ko zna s ovim ini_GetValue i ini_GetKey baratati nek mi pomogne molim Vas


C, C++, C#, JAVA programer