[Najava] OnLead Roleplay

Započeo xSpirit, Avgust 01, 2012, 15:35:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

OnLead Roleplay

Uskoro se otvara novi server - OnLead Roleplay
U gamemodu možete pronaći mnogo unikatnih stvari, ali ne ću ih sada nabrajati da na pokvatrim iznenaÄ'enje.. ViÅ¡e u pravom opisu!
Otvaranje će biti idući tjedan kada se još malo usavrši skripta koju je napravio jedan moj poznanik (od 0 sve), pa kada je odustao od
servera,  ja sam nabavio tu skriptu i dobro ju editao uz malu pomoć, tako da mod nije nikakva kopija servera Å¡to se može naći na internetu.
Na otvaranju neće biti djeljenja pozicija niti ikakvih para i levela nego će biti samo eventi (takoÄ'er kakve niste vidjeli na dosadaÅ¡njim serverima)
Uskoro će na forumu biti prijave za moderatore, global moderatore, helpere i sve ostalo. Puno nam znači da nam se pridružite, a do pravog opisa, lijep pozdrav :D
EDIT: Evo sada su otvorene prijave za helpere i moderatore. DoÄ'ite i imati će te dobru zabavu
Forum
Poslednja Izmena: Avgust 02, 2012, 16:00:59 POSLE PODNE od [OL]×Spirit

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0



Citat: AroN poslato Avgust 01, 2012, 22:18:52 POSLE PODNE
Sretno... ;)

hvala.. svi ste slobodni posjetiti nas. U toku su prijave za moderatore a uskoro će i za helpere i scripting/mapping tim kao i za marketing

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Sretno. Mogu i pohvalit voditelje da rade vrijedno i da ce to biti vrlo kvalitetan. Preporucujem da posjetite forum i ostanete jer ce bit vrlo zabavno :D


Sretno..
forum 7/10 (engleski jezik, prevelik logo) mogao bi se jos malo doraditi....

dobro to se može lako prominit :D

Respect: Svim moderatorima razgovora u vezi pawn skriptanja koji rade ljudima modove od 0

Sretno, imate malo failova na forumu!
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

Sretno i imate lijep forum ali pomaknite ove ikonice od drustvenih mreza malo uljevo