[pomoc] Netocna sifra

Započeo |BUL| Francisco, Avgust 04, 2012, 22:39:44 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Skripta : South Europe !
Detaljan opis problema: Znaci registram se i sve normalno izadjem sa servera udjem u KGB gamepanel dam sebi admina restartam server ocu da udjem na server kaze mi netocna sifra tako i svim igracima :S help koji je problem
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

probaj sebi dati preko Rcona Admina kucas /rcon login tvoja lozinka/sifra kad se logujes /makeadmin tvoj id 1340 ili kako ti je vec CMD

probacu pa cu napravit DP zbog bumpa:S
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Neznam koj to mod koristis no briem da ima veze sa GF bugom znaci u GFu su ti statistike ovakve:

Lozinka=aaaLevel=15Admin=15Kuca=15

i ti kad editas onda ti statistike postanu

Lozinka=aaa
Level=15
Admin=15
Kuca=15


Znaci mora biti sve kao na pocetku sve u jednoj liniji..
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

ja stavio i opet nece
jel ovako treba? ali mi je nedje dje se ne moze zavrsi doslo ovako mo
ney znaci nastavak jel to problem ?
\
http://ch-slike.com/images/2012/08/04/T9ZAt.png
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.

Neće ti jer daješ sebi admina preko gamepanela.
Tako je uvjek bilo barem na ovim editima od moda,za mod od 0 ne znam.

Skini sebi filezillu,i preko nje otvori PANEL i nadji korisnike i tako sebi postavi admina,sačuvaj i radit će.
Ili zar ti nije jednostavnije nadješ u server cfg Rcon password udješ na server /rcon login password i onda /makeadmin nick 1338 ili koji već ili kako ti već ide komanda no nije sigurno drugačija od
/makeadmin /apostavi /postavi /setadminlevel te 4 su stalne komande za to,

Eh da nikad ne postavljaj nikome STATSE DIREKTNO PREKO PANELA JER MU ONDA NEĆE RADITI ACCOUNT PISAT ĆE DA JE POGREŠNA LOZINKA.
[/center]

hvala napravio sam
Potpis:
Potpisi se prikazuju na dnu svakog posta ili privatne poruke. Možete koristiti BBC kod i smajlije u vašem potpisu.