[Pomoc] Runtime Error

Započeo [IG] Bole, Avgust 03, 2012, 23:08:57 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Moj edit neke skipte
Detaljan opis problema:Ljudi nesto sam radio oko skripte i zaboravio sta zadnje i sad kad compilam nema errora i warrninga a pre toga bilo 16 warninga i ja ukljucim samp-server.exe i pise runtime error :S
Dio skripte:[22:52:56] Script[gamemodes/BERP.amx]: Run time error 17: "Invalid/unsupported P-code file format"
[22:52:56] Failed to load 'gamemodes/BERP.amx' script.
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

pogledaj dali u gamemod folderu imas nazivmoda.amx

Nemam :S
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

Onda otvori .pwn i stisni f5 nakon sto compile zavrsi probaj ponovo pokrenut server

Nece opet
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

kada napravis compile (f5) kad sve zavrsi jel ti pise da imas kakav warning ili error ?

Pise da nema ni error ni warning , na Windows XP to pise a na Windows 7 pise pawno stop working..
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

uff to znaci da ti negdje { ili } fali.. znaci za svaki kod koliko { ima mora bit i } . Pogledaj malo sta si zadnje editovo pa provjeri dali su sva { i } na mjestu.. inace nemozes napraviti .amx file

Fali , a zabravio sta sam radio zadnje omg :SSS ako ne sredim ubicu se znas koliko sam truda ulozio  :'(
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

Znalo se meni tako puno puta desit.. al od tad svaki put kad nesto novo napravim i bude uspjesan compile napravim backup tako da se vise neopterecujem time :)