[DV] Ryder -__-

Započeo Angle, Septembar 06, 2012, 20:13:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

Eh opisacemo kakav je u stvari ovaj user.. Na prvi pogled po mapama i kako pomaze ljudima na forumu govorite i mislite za njega da je "Odlican, Dobar itd", ali kada je u pitanju saradnja tu samo gleda kako da te prevari.. mene je vec.. pricali smo da li hoce da otvori samnom server.. i onda sam pokazao sajt svoj necu da reklamiram.. on je rekao daj codove ja kazem ti meni daj BE x13 on kaze ok.. dadne on meni mod.. a ja njemu ne samo codove homepage nego svih ostalih stranica, Foruma svega.. i onda kako sam trazio pomoc i stavio mod je BE x13 nikola me je kontaktirao nez kako mu je ime na sajtu da mjenjamo mod.. dodao ga ja na skype mjenjamo ja njemu BE x13 on meni Old School citav orginal.. i ovaj be se prebacio za 2 minuta a njegov Old school se prebacuje 10 minuta i kaze on meni da je lazni i na kraju se tako i ispostavilo.. DV Ryder me je prevario tako da svi znaju.. kakav je u stvari i dobro pogledaju i razmisle sljedeci korak a ne zuriti kao sto sam ja zahvaljujem se nikici sto mi je rekao da to nije BE x13 toliko od mene

Slušaj ja sam dobio taj link,jesi vidio da nisam ja upload ,mappe su kao u BE pa,vidi...
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2012, 20:33:49 POSLE PODNE od Ryder -__-
My Work's on Balkan-Samp
[MAP] Luxury House at VineWood
[MAP] Pekara,Mesnica
[MAP] Luxury House 2

United City Roleplay
Moto Servera : Namjerno drugačiji.
IP : 217.26.67.46:7781
Site : www.unitedcommunity.tk



Evo vam link pa vidite,nisam ja upload nego on s.e.re

http://www.speedyshare.com/Q9vp5/BE-x13-NEW.rar[/b]
My Work's on Balkan-Samp
[MAP] Luxury House at VineWood
[MAP] Pekara,Mesnica
[MAP] Luxury House 2

United City Roleplay
Moto Servera : Namjerno drugačiji.
IP : 217.26.67.46:7781
Site : www.unitedcommunity.tk


Vegas.

Inače ovaj Ryder više voli zajebat nego se ljeba najest, znam iz iskustva..

Pa jebiga nije to problem BSa


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Pa pogledaj ima 33k djeljenja,TWITER 1,645 ovo nije on sigurno UPLOAD  :)
_____________________________
Corleone ● United City ● Mapper & Owner
_____________________________


Capetroon.

To je za stranicu speedy ne za mod lol.

Taj mod sam ja dobio dam mi jedan lik preko FB
_____________________________
Corleone ● United City ● Mapper & Owner
_____________________________


Iskreno si me razocarao ryder a Vegase mislim da si totalno u pravu

Čuj ja razočarao,ja sam ti dao mod koji sam ja dobio,a ja bi mogao biti razočaran sa tobom,dao si mi neke [cenzura]osti čisto 10-to...
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2012, 21:33:00 POSLE PODNE od Ryder -__-
My Work's on Balkan-Samp
[MAP] Luxury House at VineWood
[MAP] Pekara,Mesnica
[MAP] Luxury House 2

United City Roleplay
Moto Servera : Namjerno drugačiji.
IP : 217.26.67.46:7781
Site : www.unitedcommunity.tk


Citat: Ryder -__- poslato Septembar 06, 2012, 21:23:30 POSLE PODNE
Čuj ja razočarao,ja sam ti dao mod koji sam ja dobio,a ja bi mogao biti razočaran sa tobom,dao si mi neke [cenzura]osti čisto 10-to...

ne evo posto je krenuo da izmislja ja ovdje postavljam sve codove sajta.. www . doboj - hosting . com trazio je da mu dadnem codove homepage ovog moga sajta i dao sam mu i to sve codove ne samo homepage evo i on kaze da ovdje nema codova.. ooooo ili je corav ili laze kao sto je mene slagao ili ne zna otvoriti

http://www.sendspace.com/file/4oxyem

eto pa pogledajte narode.. sada da vidimo da li ce lagat pred dokazima..

samo ti edituj temu ali ja sam sacuvao tvoj komentar prije nego sto si postavio novi kako bi se izvukao..
Poslednja Izmena: Septembar 06, 2012, 21:33:14 POSLE PODNE od Dude

Eh,neću da se prepirem tu sad da ceo balkan gleda,neću ti više ništa komentirat,odo poz
Ali ja znam da te nisam prevario dao sam ti BE koji sam ja dobio,tako od mene pozz.
My Work's on Balkan-Samp
[MAP] Luxury House at VineWood
[MAP] Pekara,Mesnica
[MAP] Luxury House 2

United City Roleplay
Moto Servera : Namjerno drugačiji.
IP : 217.26.67.46:7781
Site : www.unitedcommunity.tk