server uklonjen! || Veliki Update Sreda 20:00h || [www.server uklonjen!]

Započeo Maestro, Jul 28, 2012, 17:54:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Maestro

// server uklonjen, bla bla, lock!
Poslednja Izmena: Jul 29, 2012, 02:44:59 PRE PODNE od [CB] ναηιℓℓα.ιη¢


Vegas.

Ajde banujte ovog Maestra, to je onaj kreten Demir, mogu potvrditi.. Smara lik.

Ja ne razumijem jel Balkan Extazy i Divison jedno isto posto ovaj drzi sliku Divison,a reklamira Balkan Extazy pa moze li neko da mi objasni ovo?

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Maestro

Ma division otvorio ovaj kreten vegas i sada ja mislio to momak ozbiljan uradim temu sve kad ono djete od 13 godina ahahahahha odma sam ga makao bre :) zalosno nije los al ipak zna da sjebe i to...

Hvala svima :) :) :)

Posjetite nas ;)

A ovaj division muka mi da micem :) radim BE pa nemam vremena

Vegas.

Evo istine: Spojio sam Division sa Dozom koji je owner extazija, a pošto je Demir bio kod mene nisam hteo da ispadnem pička sredio sam mu admina. Evo on se sada kurči kako on sve zna ovo ono, i ovo nije njegov ACC, nego od Šćepe web dizajnera Divisiona, ja nisam djete od 13 godina i nisam protjeran na balkanu, a znam da sjebem? 3127278981236 puta sam te zvao 1 na 1 u skriptanju jer se hvališ kao da si izmislio pawno, nisi smjeo ili si našao izgovor.

Maestro

Neznam ja koga si ti zvao da scriptate!

Ja samo kazem sta se desilo na divisionu i kome si ti sredio admina meni nisi...

A i ja neznam da scriptam nesto malo znam da dizajniram jer sam vec dizajnirao bio temu od divisiona pa sam se rastao od vegasa jer djete :) mora da uci da crta da pise u skoli a ne da uci servere da otvara :D

Vegas.

Sada ja vidim zašto si ti protjeran, zbog dvoličnosti, laži i sebičnosti. Na Division sam te zvao jer sam imao namjeru da ponovo skupim B S Z admin ekipu, a ta tvoja konstatacija da ti nisam sredio admina na BE? Pitaćemo Doza, a one tvoje šuplje da si bio head na CH i BE itd?

Citat: Maestro poslato Jul 28, 2012, 17:54:33 POSLE PODNE

||KRAJ||


ovdje baš to imamo za vas!

decko ti si bas uporan... moron bio i ostao...
Poslednja Izmena: Jul 28, 2012, 19:37:29 POSLE PODNE od Dude

Capetroon.

Ti dizajnirao temu za Division? Demire nabij se nogom, Vegas i ja smo te zvali radi stare ekipe, sječaÅ¡ se daana kada ti je Vegas sreÄ'ivao admina na BE?