RaptorGaming - Forum

Započeo AssKicker, Jul 26, 2012, 13:16:26 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

Online Gaming Community

Novi na balkanu pridruzite nam se sad i odmah
IP:46.4.48.149:9986
Forum:
Klikom Ovdje!


Evo cisto da vam pokazemo nas novi sajt sve je trenutno u izradi nadamo se da vam se sviÄ'a ,molio bih bez losih komentara kom se nesviÄ'a jednostavno neka klikne nazad stranicu i to je to ,naravno mozete predlagati dal bi trebali jos nesto nadodati sto nema na forumu

-Prijave za Beta testere -> Klik
-Prijave za lidere -> Klik
-Prijave za moderatore -> Klik
Poslednja Izmena: Jul 26, 2012, 14:39:04 POSLE PODNE od AssKicker

Boris Spice

khm...

"raptorgaming.info ima sadržaj s web-lokacije fetucxo.ru za koju se zna da distribuira zlonamjerni softver. Vaše računalo može dobiti virus ako posjetite tu web-lokaciju.
Google je utvrdio da zlonamjerni softver može biti instaliran na vaše računalo ako nastavite. Ako ste prije posjećivali tu web-lokaciju ili ako joj vjerujete, moguće je da su je nedavno ugrozili hakeri. Ne biste trebali nastaviti, pokušajte opet sutra ili idite na neku drugu web.lokaciju.
Već smo obavijestili fetucxo.ru da smo naÅ¡li zlonamjerni softver na toj web-lokaciji. Da biste saznali viÅ¡e informacija o problemima pronaÄ'enim na web-lokaciji fetucxo.ru, posjetite Google"

Citat: Boris Spice.pwn poslato Jul 26, 2012, 13:19:12 POSLE PODNE
khm...

"raptorgaming.info ima sadržaj s web-lokacije fetucxo.ru za koju se zna da distribuira zlonamjerni softver. Vaše računalo može dobiti virus ako posjetite tu web-lokaciju.
Google je utvrdio da zlonamjerni softver može biti instaliran na vaše računalo ako nastavite. Ako ste prije posjećivali tu web-lokaciju ili ako joj vjerujete, moguće je da su je nedavno ugrozili hakeri. Ne biste trebali nastaviti, pokušajte opet sutra ili idite na neku drugu web.lokaciju.
Već smo obavijestili fetucxo.ru da smo naÅ¡li zlonamjerni softver na toj web-lokaciji. Da biste saznali viÅ¡e informacija o problemima pronaÄ'enim na web-lokaciji fetucxo.ru, posjetite Google"
To mi je frendov community, zamolio me je da stavim pa..

i meni otvori forum i nakon 3-4 sec izbaci otkriven zlonamjerni softver itd...
Sretno vam  :D