Extreme Vehicle Spawner

Započeo nastoe, Mart 13, 2010, 16:04:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

nastoe


Citat: ExtremePower poslato Mart 17, 2010, 16:20:54 POSLE PODNE
Citat: [CH]Nino poslato Mart 17, 2010, 16:04:56 POSLE PODNE
Ljepo ljepo,..Vidio sam istu ovaku FS na drugom serveru! na Movie Server :S
Da ali ovo je moja [FS] kako me isprovocirate, pa ovaj se sistem koristi jako cesto i normalno da ces vidjeti na nekom drugom serveru ali me isprovocira kada znam da sam nesto radio JA i onda mi neko kaze da je to vidio na nekom drugom serveru, pa nisam tako jadan -.- ovo sam napravio ja SVEEE nisam ni slovo kopirao , sljedeci put cu snimati kada skriptam samo zbog ovakvih popud tebe
jojjjj jesi tezak tip u pi""" materinu ja kazen da san vidio da na drugome serveru a nisan reka "TI SI TO UZEO S SERVERA"

nastoe

Citat: [CH]Nino poslato Mart 18, 2010, 23:52:31 POSLE PODNE
Citat: ExtremePower poslato Mart 17, 2010, 16:20:54 POSLE PODNE
Citat: [CH]Nino poslato Mart 17, 2010, 16:04:56 POSLE PODNE
Ljepo ljepo,..Vidio sam istu ovaku FS na drugom serveru! na Movie Server :S
Da ali ovo je moja [FS] kako me isprovocirate, pa ovaj se sistem koristi jako cesto i normalno da ces vidjeti na nekom drugom serveru ali me isprovocira kada znam da sam nesto radio JA i onda mi neko kaze da je to vidio na nekom drugom serveru, pa nisam tako jadan -.- ovo sam napravio ja SVEEE nisam ni slovo kopirao , sljedeci put cu snimati kada skriptam samo zbog ovakvih popud tebe
jojjjj jesi tezak tip u pi""" materinu ja kazen da san vidio da na drugome serveru a nisan reka "TI SI TO UZEO S SERVERA"
A dobro samo kazem