[Pomoc] Oko tutoriala :)

Započeo Novica, Jul 08, 2012, 12:37:21 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Mod:Privatan
Problem:Evo ovako imam kao tutorial tj napravio sam da izbacuje kao poruku u chat ali nmg da napravim da izbacuje samo do 3 lvl-a :/
i izbacuje svima a meni treba samo igracima koji su manji lvl od 3 ae pogledajte pa ako mozete pomozite :D
Deo skripte:
public Advertisements2()
{
new string[255];
    new ftext[255];
if(ad == 1) { ftext = "~ Posjetite nas forum: Uskoro ~"; }
    else if(ad == 1) { ftext = "[TUTORIJAL] Dobrodosli na Balkan StatePlay server tutorijal vam pomaze u igri do levela 3."; }
    else if(ad == 2) { ftext = "[TUTORIJAL] Drzava je Jugoslavija i vecinom je odradjena sa svim elementima realnog zivota."; }
    else if(ad == 3) { ftext = "[TUTORIJAL] Ukoliko imate problem ili se vas lik zaglavio probajte /stuck /osvezi."; }
    else if(ad == 4) { ftext = "[TUTORIJAL] Milicija vam nije neprijatelj. U koliko vidite zlocin, pozovite /call 911 ! ~"; }
    else if(ad == 5) { ftext = "[TUTORIJAL] U koliko nemate prevoz, pozovite taxi /call 444~"; }
    format(string, sizeof(string), "%s", ftext);
SendClientMessageToAll(0x00C2ECFF, string);
return 1;
}

Video/slika://
RESPECT FOR MILANCE !

:S

public Advertisements2()
{
new string[255];
    new ftext[255];
if(ad == 1) { ftext = "~ Posjetite nas forum: Uskoro ~"; }
    else if(ad == 1) { ftext = "[TUTORIJAL] Dobrodosli na Balkan server uklonjen! server tutorijal vam pomaze u igri do levela 3."; }
    else if(ad == 2) { ftext = "[TUTORIJAL] Drzava je Jugoslavija i vecinom je odradjena sa svim elementima realnog zivota."; }
    else if(ad == 3) { ftext = "[TUTORIJAL] Ukoliko imate problem ili se vas lik zaglavio probajte /stuck /osvezi."; }
    else if(ad == 4) { ftext = "[TUTORIJAL] Milicija vam nije neprijatelj. U koliko vidite zlocin, pozovite /call 911 ! ~"; }
    else if(ad == 5) { ftext = "[TUTORIJAL] U koliko nemate prevoz, pozovite taxi /call 444~"; }

    if(PlayerInfo[playerid][pLevel] <= 3)
        {
        format(string, sizeof(string), "%s", ftext);
    SendClientMessageToAll(0x00C2ECFF, string);
        }
return 1;
}

@Phat-Jo[.pwn], neće to radit.. jer nisi potrefio ni blizu XD

Loop

for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; ++ i)
{
  if(PlayerInfo[playerid][pLevel] <= 3)
  {
    SendClientMessage(i,-1,string);
  }
}

Citat: K4[Я]!K3â,,¢ poslato Jul 08, 2012, 20:47:58 POSLE PODNE
@Phat-Jo[.pwn], neće to radit.. jer nisi potrefio ni blizu XD

Loop

for(new i = 0; i < MAX_PLAYERS; ++ i)
{
  if(PlayerInfo[playerid][pLevel] <= 3)
  {
    SendClientMessage(i,-1,string);
  }
}


je*es mi mater koji sam ja bot :D , jbt zajeb se dok sam pisao :P