[Pomoc] 2 Problema

Započeo ...Nikola..., Jul 05, 2012, 18:45:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: GTA RP na engleskom original editujem ga i prevodim
Detaljan opis problema: Prvi problem:
CitatMozete koristi max 12 slova ili vase ime nece biti sacuvano
to se nalazi pod public OnPlayerRequestClass(playerid, classid) i sad ne sacuva mi nick i uvek kad udjem na server se moram registrovati a ne znam gde i sta da potrazim da prosirim to na 30 slova najvisea ne 12.
Drugi problem je da ne moram da udjem na server sa Nikola_Young nego sa Nikola evo pod public OnPlayerConnect(playerid) imam ovo
    new namestring = strfind(plname, "_", true);
if(namestring == -1)
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Imigracioni Odsek: Vase ime nije prihvatljivo.");
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Podsetnik: Vase ime mora biti u formatu Ime_Prezime.");
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Primer: Marko_Markovic,POCETNA slova moraju biti velika!");
Kick(playerid);
return 1;
}

Dio skripte: Ne znam sta je potrebno
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): /
Poslednja Izmena: Jul 05, 2012, 18:46:06 POSLE PODNE od ...Nikola...

Pod public OnPlayerConnect(playerid) imam ovako
new plname[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid, plname, sizeof(plname));
        new namestring = strfind(plname, "_", true);
if(namestring == -1 && !strcmp(plname, "Nikola") == 0)
if(namestring == -1)
{
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Imigracioni Odsek: Vase ime nije prihvatljivo.");
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Podsetnik: Vase ime mora biti u formatu Ime_Prezime.");
SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Primer: Marko_Markovic,POCETNA slova moraju biti velika!");
Kick(playerid);
return 1;
}

Izbaci mi warning GTARP.pwn(2639) : warning 213: tag mismatch a to je ova linija if(namestring == -1 && !strcmp(plname, "Nikola") == 0)
To mi je ono da nebi morao da udjem sa Nikola_Young nego samo sa Nikola

Ovo za registraciju sam namestio,zelim da mogu da udjem na server sa imenom Nikola da me ne kikuje zbog nepravilnog imena jer ima _ to ja hocu da napravim