DIVISION-SAMP: Prijave za FB reklamere,lidere,GMove

Započeo Norscio_, Jun 21, 2012, 22:30:59 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.








Poštovani korisnici balkan samp foruma, želio bi iskoristiti ovu priliku i obavjestiti vas da su na Division forumu otvorene prijave za FB reklamere.
Mnogi znaju da je bio neki mali raspad foruma, naime neki hacker nam je obrisao forum ali sada je vraćeno 70% foruma i radi se punom parom.
Uskoro bi trebalo uslijediti GRAND RE-Open servera. U svoje vlasništvo dobili smo GeForce skriptu i odlućili smo je iskoristiti. Samim time sa ovom skriptom prelazimo iz RP-a u HardCore RolePlay.
Bit ćemo mnogo strožiji. U glavi nam je neki moto, bolje imati 10 igraća RP-era nego botova.







Uskoro dolazi datum RE-Opena i opis servera.

Division SA-MP administration team.




Edit imate sada i prijave za GMove i lidere.

  • Los Santos Police Department
  • Federal Bureau of Investigation
  • Cable News Network
  • Auto Å kola
  • EMS/Vatrogasci
  • ESL
  • TSM
  • Hitmans
  • RM
  • GSF
  • SR
  • CBB
Link za prijavu ovdje.



Link za prijave za GameMastera - ovdje.
Poslednja Izmena: Jun 22, 2012, 12:27:17 POSLE PODNE od Norscio_

Pa daj sad svi otvaraju server sa geforce i nl modom,zar ne mozete uzeti obicni gta rp/gf/ravens i editovati a ne ovako sada ima barem 5 servera sa tim modom.
Sretno...
[/center]

Mi prvenstveno zbog HardCore-a prelazimo na tu skriptu. Imali smo edit GTA-RP.

Hvala.

Edit imate sada i prijave za GMove i lidere.

  • Los Santos Police Department
  • Federal Bureau of Investigation
  • Cable News Network
  • Auto Å kola
  • EMS/Vatrogasci
  • ESL
  • TSM
  • Hitmans
  • RM
  • GSF
  • SR
  • CBB
Link za prijavu ovdje.



Link za prijave za GameMastera - ovdje.

Citat: Norscio_ poslato Jun 21, 2012, 22:34:48 POSLE PODNE
Mi prvenstveno zbog HardCore-a prelazimo na tu skriptu. Imali smo edit GTA-RP.

Hvala.
Kakav hardcore? Sta lupas? Cinis mi se ozbiljnim korisnikom, a cinis takve greske.
Pa barem 30 ljudi ima jos GeForce skriptu pa ne otvara server i ne koristi je.
Dobronamjeran savjet moj da to ne cinite, samo ispadate levati ubacivanjem takvih stvari na server.
Bolje pocnite usavrsavati i truditi se na tom GTA RP nego doci i ubaciti to.
Poslednja Izmena: Jun 22, 2012, 14:40:22 POSLE PODNE od Marlon.
XFIRE: marlon30
MSN: [email protected]
E-Mail: [email protected]
Nudim usluge photoshop radova! Javite se!

Tu GF skriptu bi trebalo realeasat ali jbga nitko nema dozvolu od vlasnika.  :-\
Sretno kako god.


Vegas.

Zašto je dosta naroda ne koristi? Zato što ima tako teške errore. A uzeli smo pa šta? Bar smo bili pošteni pa smo OnPlayerConnect stavili CREDITS:GEFORCE, toliko od mene.

Pusti Marlona, njemu srcu teško pada , da će se prije otvoriti neki server iz 2013 neg RS. ;) Nemoj mi kvariti temu svojim postovima.

Citat: Vegas. poslato Jun 23, 2012, 10:21:45 PRE PODNE
Zašto je dosta naroda ne koristi? Zato što ima tako teške errore. A uzeli smo pa šta? Bar smo bili pošteni pa smo OnPlayerConnect stavili CREDITS:GEFORCE, toliko od mene.
Kakve errore?  :D


Crash pri paydayu - jedan od većih, plus ako hoćeš da ubaciš novu vijecnicu nemaš gdje promjeniti koordinate za ulazak osim u epickups u scriptfiles. Mućim se več 2 dana, kada /enter idem neće da ućita objekte u toj vijećnici.