[Pitanje/Kupnja] Majica D. Petrovica

Započeo ★dknez15★, Jun 20, 2012, 13:58:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jel mi mozete reci kolko je u zagrebu, ili ako ima nekoga iz sjeverne dalmacije: zadar, sibenik, split... kolko kosta odprilike majica od petrovica, npr od cibone, jugoslavije, netsa, il hrvatske...

Ovakva od juge:


Od netsa:





OD cibone:





Od hrvatske:



al bijela kao sto je na njegovom grobu



Hvala, samo cijenu odprilike... ako je netko bio dolje u muzeju sto su otvorili u sibeniku... ;D
Poslednja Izmena: Jun 20, 2012, 13:58:52 POSLE PODNE od dknez15


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Plavi od Netsa:
Dakle kao što oglas kaže prodajem originalni dres Dražena Petrovića iz doba kad je igrao za NJ Netse! Veličina je M (kao naš L)!
Dres je original Adidas Swingman (nije champion replika), autentičan! Sve oznake su zašivene (nije printano kao na champion izvedbi)!

CIJENA: 500 kn!

A ovo ostalo nećeš naći za kupiti... Predlažem ti da još probaš na google, ali čisto sumnjam..

Pa kak' jebote, valjda dolje u Sibeniku prodaju, samo da znam jer sam vani pa kad budem iso u dalmaciju da ne idem bezveze, pa ak mi neko moze reci, samo da nije preko neta


PS: Hvala za odg. ;)


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

odi di tiskaju majice i nek ti oni naprave za 50 kn lol
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Citat: [BM]panameR. poslato Jun 20, 2012, 16:06:06 POSLE PODNE
odi di tiskaju majice i nek ti oni naprave za 50 kn lol

ma daj, jbt kad kupujes nesto nek bude orginal -.-


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Jel neko zna?


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić