41 Rodjendan 2Paca

Započeo ★dknez15★, Jun 16, 2012, 13:46:16 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.



"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Pedjaj

Počivao u miru i u našim srcima! Čovjek umire, ali legenda nikad!

Edit: Zašto je on ovdje prikazan kao Crip?
Poslednja Izmena: Jun 16, 2012, 15:48:48 POSLE PODNE od Pedjaj

HB, zasto je on ubijek, i koga je ubio ???
Koja carina!
Citat: Fâ,¬nsQ poslato Jun 06, 2012, 15:27:14 POSLE PODNE
mozemi netko reci kada se sper.a dobiva imam 13 i pol godine, a nisam je dobio, moji drugari su to vec dobili, moze pomoc
nov sam pa neznam gdje trebam pitati

Citat: Pedjaj poslato Jun 16, 2012, 15:47:21 POSLE PODNE
Počivao u miru i u našim srcima! Čovjek umire, ali legenda nikad!

Edit: Zašto je on ovdje prikazan kao Crip?

kakav Crip nmvz, sto nosi plavo xD, to mu je uradio jedan lik poslje neg sto je umro...

Citat: | S-RP | K@lib@r .300 poslato Jun 16, 2012, 17:30:02 POSLE PODNE
HB, zasto je on ubijek, i koga je ubio ???

to se nezna, neki kazu da ga je Biggie(Pogledaj film Notorius Big) ubio itd.. a neki kazu da su ga iz njegove firme, dje je on snimao il neke druge nmg se sjetit imena... gledaj neke dokumentalce pa ces vidit' ;)


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić

Legendi srecan rodjendan!


http://www.youtube.com/watch?v=D7YTrp6E3eg Thug 4 life!
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

kralj rap-a


rip
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

Sretan rodjendan kralju repa...
[/center]

...Neno...



Pedjaj

... a neki govore da nije uopće mrtav. Kao za sve zvijezde! Ajde odite na youtube i pogledajte malo dokaze da je živ, al' opet, komu vjerovati?! Tupac, živ ili mrtav on je za nas sve legenda! Jel tko gledo neki dan što je bio nastup kao on hologram i Snoopy bio sa njim ma super bilo. Da se mene pita digo bi kredit i otišao gledati :D