[Wild Wild West] Courthouse

Započeo DeadDon, Jun 10, 2012, 17:34:20 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.




Dragi moji, poÅ¡to svi koji su bili informirani da trenutna verzija naÅ¡eg servera je BETA, te da na Final-release-u dolazi mnogo mnogo viÅ¡e, odlučio sam da vam stavim tek malo "Å¡ećera na jezik". Vlasnik mi nije dopustio da vam predstavim cijeli sistem, poÅ¡to joÅ¡ nije najavljena final verzija. Zato mi je dopustio da vam predstavim barem jednu stvar, da vidite naÅ¡e originalne te zanimljive ideje. Dakle radi se o sistemu suda. Sud (ili Court na engl.) je namapan, kao svi ostali interiori na naÅ¡em serveru.Sud naravno sadržava porotu te uvijek mogu drugi igrači pogledati suÄ'enje. Ukoliko ćete počiniti zločin a Sheriff će vas uloviti, sudi vam se, pa bila to doživotna kazna, ban  ili samo 1-10 minuta zatvora a ako imate sreće, kazne neće biti. Sve to ovisi kako g. Sudac reče.  Izvolite slike:


Exterior suda



Interior suda



Interior suda



Interior suda



Interior suda



S poštovanjem,
Lucky Luciano
Poslednja Izmena: Jun 10, 2012, 17:35:21 POSLE PODNE od Lucky Luciano



A onda na nekom serveru koji nema ni foruma ima 20+ igraca a na ovom 0. Zalosno.
@Svidja mi se ideja i mapa.


Vrlo dobra mapa ! 10/10
Follow me na Instagram @sixmatic


Dobra ideja :D
Respect: Gagi, Maki187, Phillips, TerminuS, Neno, Lepotic, [AL] K4[Я]!K3â,,¢, Gotti747

Citat: kiddo poslato Jun 10, 2012, 17:50:37 POSLE PODNE
A onda na nekom serveru koji nema ni foruma ima 20+ igraca a na ovom 0. Zalosno.
@Svidja mi se ideja i mapa.

To je stvar u igračima. Nakon zadnjeg updatea ove verzije, bit će mnogo promjena pa se nadam da će se situacija onda promijeniti.

Dobra ideja i lijepo realizirana mapa. :) SviÄ'a mi se.

Last nick: Paradox


Predobro, jabih nekada svratio ali je uvijek prazno :S

Odlicno! 1 /10
Igram CoD4 & Dotu2
Moj xFire:cijuciks
Moj Steam:Doctor
Dota 2 movie : http://www.youtube.com/watch?v=9h4MPefc3Fo