mali problem

Započeo death.bringer, Mart 14, 2010, 13:56:19 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

imam stunt server al ja i ekipa smo zajebali u vezi s autima koji se unistavaju a u tom je glupo to sto svaki jaci udarac i auto se unisti ja bih htio da auti budu neunistivi da se sami popravljaju ko na stunt evolutionu  :'( :'( :'( samo kak to napravit  ??? ???
Poslednja Izmena: Mart 14, 2010, 13:57:21 POSLE PODNE od death.bringer

nastoe

evo primjer ovo stavi ispod

public OnGameModeInit()

SetTimer("autopopravak", 4000, true);

i ovo na dnu skripte

forward autopopravak();
public autopopravak()
{
new
MaxPlayers = GetMaxPlayers();
for(new forplayerid; forplayerid < MaxPlayers; forplayerid++)
{
if(!IsPlayerConnected(forplayerid)) continue;
new
VehicleID = GetPlayerVehicleID(forplayerid),
Float:Health;
if(VehicleID)
{
GetVehicleHealth(VehicleID, Health);
if(Health < 500)
{

RepairVehicle(VehicleID);
GameTextForPlayer(forplayerid, "~n~~n~~n~~n~~g~Vozilo popravljeno", 1000, 3);
}
}
}
}


Da koristis bilo koji drugi server pogotovo RP nebi ti pomogo ali mi je drago kada ljudi imaju neki drugi server kao sto je neki fun/stunt/dm znaci ne RP (koji svi imaju) rado cu pomoci :) evo nadam se da sam ti pomogo ako nisam postaj errore koje dobijes pa cu ih popraviti ;)
Poslednja Izmena: Mart 14, 2010, 14:01:09 POSLE PODNE od ExtremePower

                                                                     greške


C:\Documents and Settings\davor\Desktop\sa-mp server !\samp03asvr_R4_win32\filterscripts\Vehicles_system.pwn(1237) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerPrivmsg")
C:\Documents and Settings\davor\Desktop\sa-mp server !\samp03asvr_R4_win32\filterscripts\Vehicles_system.pwn(3006) : error 021: symbol already defined: "strtok"
C:\Documents and Settings\davor\Desktop\sa-mp server !\samp03asvr_R4_win32\filterscripts\Vehicles_system.pwn(3021) : error 047: array sizes do not match, or destination array is too small
C:\Documents and Settings\davor\Desktop\sa-mp server !\samp03asvr_R4_win32\filterscripts\Vehicles_system.pwn(3024) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerInfoChange")
C:\Documents and Settings\davor\Desktop\sa-mp server !\samp03asvr_R4_win32\filterscripts\Vehicles_system.pwn(4011) : error 021: symbol already defined: "SetTimer"
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


3 Errors.

Poslednja Izmena: Mart 14, 2010, 15:49:46 POSLE PODNE od death.bringer

nastoe

Daj koristi > <>  [./code]

Prvo: imas bug sa strotkom
Drugo: sve si zajebo ili nisi dobro ubacio

NAPOMENA: ja sam testiro ovaj moj kod sve sam ubacio i sve 5 bez problema i bez errora sam spremio mozes mi na PM poslati kod od pastebina i unutra mode ja cu ti to ubaciti ako mislis da cu ti mode ukrasti onda mi nemoj slati ali necu se tu muciti da ti objasnim

jel zna neko pomoć  :( :( :( gore sam stavio erorre
Poslednja Izmena: Mart 14, 2010, 15:52:05 POSLE PODNE od death.bringer