trazim skriptera ;)

Započeo mixy17, Mart 17, 2010, 23:15:29 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.

ovako potreban mi je skirpter za moji server
nagrade su sledece
1.donator rank max
2.lvl 100
3.admin lvl 1337+
4.lider organizacije koje zeli
5.admin status na forumu
6.moguce su i neke novcane nagrade ako skripter bude bio bas ono super
SERVER CE BITI VRLO DOBAR SAMO AKO SREDIMO SKRIPTU I SIGURNO CE BITI NA LISTI BALKANSKIH SERVERA TAKO DA NEMOJTE DA MISLITE AKO SE PRIJAVITE DA CETE BITI NA GLUPOM SERVERU VARATE SE


Za Admina 1337 i to sto si tu naveo neces nac nikakvog "dobrog" skriptera,eventualno nekoga tko je tek poceo ucit skriptat.Za "pravog" skriptera treba odvojit nesto novca,a ako ti vec nije do placanja forum je pun korisnih tutoriali pa se mozes sam bacit na ucenje  ;).

nastoe

Citat: dinkO14 poslato Mart 17, 2010, 23:18:37 POSLE PODNE
Za Admina 1337 i to sto si tu naveo neces nac nikakvog "dobrog" skriptera,eventualno nekoga tko je tek poceo ucit skriptat.Za "pravog" skriptera treba odvojit nesto novca,a ako ti vec nije do placanja forum je pun korisnih tutoriali pa se mozes sam bacit na ucenje  ;).
Potpis  ;) neznam ako taj skripter toliko hoce admina, pa rade ce si napraviti svoj server daj mi reci koji je forum, free domena ili, jer ako je free sumljam da ce te biti na sluzbenoj listi ;)

ONI KOJI HOCE NEKA MI SE JAVEN NA PM JER SAM NAPRAVIO NOVI ACC ZATO KO JE ZAINTERESOVAN NEKA SE JAVI JA TRAZIM SKRIPTERA KOJI CE MI SREDITI SKRIPTU BEZ BUGOVA ILI MI PROSTO DAJTE LINK DE MOGU NAUCITI  :-[

Ovdije na ovom forumu mozes nauciti sve o skriptanju

Citat: |SM|MIxy poslato Mart 17, 2010, 23:39:05 POSLE PODNE
DAJTE LINK DE MOGU NAUCITI  :-[

www.balkan-samp.com

Ako ocekujes da ce netko pretrazivat forum i za tebe odvajat linkove onda si se gadno zezno ;).Ulozi malo truda pa pretrazi forum.

Tu malo prekopaj "PAWN skriptanje, C++ programiranje, SA:MP mape & GUI teme"
naci ces puno korisnih stvari a kakav je to server kada netko imam lvl 100 a pravog skriptera bar plati 50-100kn dati sredi server a ne tako
nitko ti nece sigurno
uzet admin 1337 i 100lvl
i donatora
ja radin svoj gamemod jos nisam ni na 50 %
sam ucim i radim mislin da bi
i ti mogo pocet to radit
a ne da drugi obavljaju tvoj posao
.

ljepo receno al nemora znacit da svako moze scriptat moze se neko potrudit cili dan a opet nije nista svatia( al ima rjetkih takvih xD)

Mogu ja pomoci... Nisam neki profesionalac ali mogu pomoci za pocetak....JAvi na PM ako si zainteresovan.. Vec sam odrzavao scriptu na jednom serveru (hostan) i nije bilo problema, a sto se tice nagrade ne treba nista za pocetak... Jer i meni je potrebno bilo kakvo iskustvo tako da ce te i vi meni pomoci ako se dogovorimo za suradnju... ;)

Citat: free-rider poslato Mart 25, 2010, 13:42:20 POSLE PODNE
Mogu ja pomoci... Nisam neki profesionalac ali mogu pomoci za pocetak....JAvi na PM ako si zainteresovan.. Vec sam odrzavao scriptu na jednom serveru (hostan) i nije bilo problema, a sto se tice nagrade ne treba nista za pocetak... Jer i meni je potrebno bilo kakvo iskustvo tako da ce te i vi meni pomoci ako se dogovorimo za suradnju... ;)

Na kojem to serveru?

Na mmExpirience.... Imaju Host i oko 15 igraca.... Ali nisu bas fer prema meni pa necu vise tamo :)