mi mozete pomoci molim vas

Započeo mixy17, Mart 12, 2010, 11:35:53 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

ovako ja sam otvorio svoj samp server ali neznam kako da dam global restart pomozite mi bio bih vam veoma zahvalan samo mi recite gde da napravim global restart na serveru


Global restart ti je kad napravis novu skriptu cijelu i onda pobrises sve acounte i svi idu ispocetka sa novom skriptom koju si napravio


Ludi Grad

Citat: Weite Tucker poslato Mart 12, 2010, 11:36:55 PRE PODNE
Global restart ti je kad napravis novu skriptu cijelu i onda pobrises sve acounte i svi idu ispocetka sa novom skriptom koju si napravio
ne mora biti nova skripta......fazon je da izbrises sve accounte....i svi krenu ispocetka ono "Ajmo Jovo nanovo"  ;)

znate kako je meni otvorio sam server i pogresio sifru i banovali me pa ocu da pravim global izbriso sam sve a ono i dalje kaze "you are banned from this server" a ako nece mi mozete bar reci kako da se odbanujem nov sam pa sam zato veliki n00b pa sam cuo da mi vi mozete pomoci pa evo da pitam


Dao sam ti u onoj drugoj temi ODG ovu neku lck

nisam nasao tu drugu temu daj mi link da procitam ja sam lepo uredio skriptu i to nego neznam da unbanujem neznam de je ta komanda ali neznam ni kako da napravim global pa sam pitao za pomoc i bilo bi mi drago kad bi mi neko lepo objasnio


imaš u slripti ban ip ili tako nešto slično točinije to je jedan file...
gdje imaÅ¡ listu bananihip adresa! ako neče tako restaraj modem i s drugim imenom  ;)




Moguče pogreške ispravite
Hvala
TomO
Ex CroHerze DM HEAD Administrator

Citat: ¤Metallica¤ TomO poslato Mart 12, 2010, 13:14:21 POSLE PODNE
imaš u slripti ban ip ili tako nešto slično točinije to je jedan file...
gdje imaÅ¡ listu bananihip adresa! ako neče tako restaraj modem i s drugim imenom  ;)




Moguče pogreške ispravite
Hvala
TomO
Aaaaaaaa tati je da restartat moden bezze -.- kad more jednostavno nade to i gotovooooo

a glkedajte meni ja napisem sve lepo /register pa pass i onda odem na gp da si dam admina i posle kad ocu uci napisem /login pass i ono kaze da nisam upiso dobro sifru :(


ako imas kucni server izbrisi sampban