[MAP]Prisilno sletanje AVIONA

Započeo Distance, Maj 01, 2012, 20:59:41 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako moj rad jedan je bio tu sam stavio danas rad na cesti,nitko nije pogledo :D!!
E sada sam dosao na ideju da napravim srusen avion,pa eto uzivajte!!!

Radio ja
Vrijeme:10min

Slike:







RADIM SLJEDECE

1.Mapam sljedece:  Zgrade/Ogradjujem!
                                                                        Baze radim i nove ceste!
                                                                        Mapam za RPG/DM/TDM/Stunt!

2. Forum Community!
                                           
Sredjujem Kategorije!
Sredjujem i instalaciju foruma PHP,MyBB,PunBB,SMF!
Ubacujem Gamemode skripte,Instalacija servera,u roku 15-20 min!


Moji radovi,su dobili pohvalu od cijele SA:MP zajednice,sve gore navedeno,radim badava!!! Ili uz nadoplatu Administratora /forum/server!

Ljepo, svaka cast


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić


Bravo. 10/10.
Marc Carter || Balkan Games || BG GameMaster


Ovoga se treba sjetit svaka cast mapa je supp

Hvala svima!
RADIM SLJEDECE

1.Mapam sljedece:  Zgrade/Ogradjujem!
                                                                        Baze radim i nove ceste!
                                                                        Mapam za RPG/DM/TDM/Stunt!

2. Forum Community!
                                           
Sredjujem Kategorije!
Sredjujem i instalaciju foruma PHP,MyBB,PunBB,SMF!
Ubacujem Gamemode skripte,Instalacija servera,u roku 15-20 min!


Moji radovi,su dobili pohvalu od cijele SA:MP zajednice,sve gore navedeno,radim badava!!! Ili uz nadoplatu Administratora /forum/server!

Odličan 5 za ideju.. Imam ja sličnu mapu ali je neću pokazivati :P..
Sve u svemu bravo ;) možda si mogao da dodaš još koji objekat.. avion nebi samo tako stojao na jeftinu zaštitnu ogradu od aerodroma.. neke "polomljene" zidove si mogao da staviš oko puta itd...
Poslednja Izmena: Maj 02, 2012, 15:17:52 POSLE PODNE od Gleeen
The whole world is down.. Let's take a walk

Mappam besplatno (0.3c, 0.3e RemoveBuildingForPlayer). Ukoliko ste zainteresovani pošaljite PM..


dobro je, samo malo nonRP, poslije takvog prisilnog slijetanja nijedne ogrebotine na avionu  :D

Citat: EL D!4BL0|Woozie poslato Maj 02, 2012, 18:54:11 POSLE PODNE
dobro je, samo malo nonRP, poslije takvog prisilnog slijetanja nijedne ogrebotine na avionu  :D
Xd kako cu staviti ogrebotinu ? hhh
RADIM SLJEDECE

1.Mapam sljedece:  Zgrade/Ogradjujem!
                                                                        Baze radim i nove ceste!
                                                                        Mapam za RPG/DM/TDM/Stunt!

2. Forum Community!
                                           
Sredjujem Kategorije!
Sredjujem i instalaciju foruma PHP,MyBB,PunBB,SMF!
Ubacujem Gamemode skripte,Instalacija servera,u roku 15-20 min!


Moji radovi,su dobili pohvalu od cijele SA:MP zajednice,sve gore navedeno,radim badava!!! Ili uz nadoplatu Administratora /forum/server!

ovo je dobro za jednu priliku al da vako bude stalno :S nula bodova :!