Spomen zrtvama ustaskog masakrta nad Srbima,Jevrejima,Ciganima

Započeo Samp Gta-Jugoslavija, April 22, 2012, 13:46:28 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Samp Gta-Jugoslavija

Ubijeno je preko stotita xiljada srba,Ante Pavelic se hvalio hitleru da je ubio milion pravoslavaca evo video posvecen zrtvama

http://www.youtube.com/watch?v=513VOo5P63Y&feature=related


30,000 Jevreja ubijeno
Puno cigana neznam tacno
srba preko 500,000 je dokazano da je ubijeno i u ostalim logorima moze se reci do 700,000 Srba je stradalo u toj takozvanoj NDH-Nezavisna Drzava Hrvatskoj 1/3 stanovnistva ima da se hrvatizuje i pokatolici,druga trecina da se ubije, a treca da se protera.


I nemoj te molim vas  ovde na ovom forumu da mi velicate Ustase vi neznate koje su oni zlocine,cak su i italijani dali cetnicima oruzije da brane srpska sela,kakve one zlocine prave!
Danas je i Ivo Josipovic obisao spomnik i dao cvece zrtvama Jasenovca.
Poslednja Izmena: April 22, 2012, 13:49:51 POSLE PODNE od Samp Gta-Jugoslavija


Slažem se nama će se dići svaÄ'a oko toga,Srebrenice i nacionalizma!

Samp Gta-Jugoslavija

Jos bolje i ja preporucujem ali sigurno se niko ne svadja moze ovde da prica ko sta oce vezi ustasa oni su ratni zlocinci i dokazano je kolko su ubijeni,najveca sramota je Jasenovac.
Nek Admin Locka ali da ne brise temu.
Reko bi ja jos nesto nego necu ovde se svadjam ali svejedno sam ovde napisao spomen zrtvama! imao je najmanje 1 ljudi stradalo od Ustasa : Najvise srba, pa jevreja i cigana.


EdutL Armin44 vec sam reko nek se locka tema ali da se ne brise da se oda spomen zrtvama i da okolo srpskih sela muslimanske strane su ubili preko 3000 seljaka srpskih ali postepeno i to na svi muslimani cute a na srebrenicu svi jao.
Necu se svadjam ali reko bi ja jos. Odao sam spomen zrtvama to mi je duznost kao Srbin.
samo nek se locka tema i nek ostane i to je to

Edit: Jos nesto komunista Josip Broz onaj zlocinac na blajburgu tu su ubijene ustase te koje su ubile te srbe i vi njih zovete nevinim ljudima?
50,000 ljudi je ubijeno sigurno iz osvete sta su uradili to je najkrvaviji zlocinac ustasa u jasenovcu.
Nekazem ja i da su komunisti cisti ali najveci zlocinci u Kraljevini Jugoslaviji okupiranoj Su Ustase pa Komunisti pa Cetnici.
I ako sam srbin mog pradedu su ubili cetnici a bio je srbin u ratu se nezna ko koga ubija i ako si mozda iste nacionalnosti kao oni.
Poslednja Izmena: April 22, 2012, 13:56:36 POSLE PODNE od Samp Gta-Jugoslavija

Samp Gta-Jugoslavija

Lol ja sigurno nisam rodjen tad ali moj deda,baba i ljudi koji su pobegli nekako su pricali ja sam gore postavio link od tog filma ljudi pricaju,cak ima i video zapis.
Ustase su najveci zlocinci ubice tada u Kraljevini Jugoslaviji i sta tu ima da se prica. Ja sam reko odao sam im pocast sad slobodno GMOD,admini nek lock ali da se ne brise tema.
Poz

EDIT: Kad neko ovde moze o tom vasem 'Domovinskom ratu' da se pise ovde, moze i da se pise o najvecoj tragediji i zlocinu u 2 svetskom ratu na balkanu. Sramota je to sto je hrvatski narod docek hitlera i fasiste sa cvecem
http://www.youtube.com/watch?v=G0P2YLYKSnM
Ne vredjam ja hrvate, ja postojujem hrvate sve ovo ali neki hrvati stvarno velicaju ustase ;) Ima video zapis nema sta da se prica.

Ja sam reko nisu svi cvecke i cetnici i komunisti ali ustase su najvise pobili preko 1 ljudi u ndh
Poslednja Izmena: April 22, 2012, 14:01:54 POSLE PODNE od Samp Gta-Jugoslavija

Kakva ironija kad otvaras ovakve teme a ime "Samp Gta Jugoslavija"

:D
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri