Server Botovi

Započeo [BR]Maki187, April 20, 2012, 22:52:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako, cujem od sve vise ljudi da su im danas u periodu od 21 pa do sad, ubacivali botove na server, pa me zanima, kome se sve to desilo, msm nek se javi... i isto bih pitao, ima li leka protiv botova, sem stalnog banovanja ?

Nepitam za sebe, mene stalno zapitkuju, pa ako neko zna resenje, nek napise, taman ce i ostali moci da vide, da se zastite... :)

[quote author=
Maki187 link=topic=42421.msg319223#msg319223 date=1334955153]
Ovako, cujem od sve vise ljudi da su im danas u periodu od 21 pa do sad, ubacivali botove na server, pa me zanima, kome se sve to desilo, msm nek se javi... i isto bih pitao, ima li leka protiv botova, sem stalnog banovanja ?

Nepitam za sebe, mene stalno zapitkuju, pa ako neko zna resenje, nek napise, taman ce i ostali moci da vide, da se zastite... :)
[/quote]

trebala bi ti postojat neka anti bot skripta
Respect: $--L84S--$, ναηιâ,,"â,,"α , BloodMaster , LuxZillo, Don_Sergio, ExtremePower, Gotti747, Gagi_

U 0.3e je to implementano serverside.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

Cuo sam za to, ali akose secam, to radi po principu blokirana ip-a najpoznatijih tih kao botova, tkao nesto, nesecam se...

pitam, posto na skype mi se zale pojedinci, a nemogu im nikako pomoci... eno snichu su na fg ubacili 30 botova, mada ih ej banovao...

EDIT: aha, hvala Luksa, znaci malo da se saceka i eto resenja... :)

Onda ovde moze da se baci Lock a ja cu ovima da razdelim temu... hvala  ;)

Spremaj IP adrese u array i onda samo kad se konektira igrac provjeri ima li vec takav ip na serveru, ako ima kickaj...

mozes i dodatno, da provjeris jel u zadnji minut konektiran netko s tom ip adresom, ako je onda je moguc bot napad...