helpic

Započeo ΉΥPΣЯΛƬӨЯ, Mart 13, 2010, 22:20:00 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako radio sam mafiju po ovom tutu
http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=74.0
I sve fino zavrsim i F5 i pojavi mi se par errora
C:\Documents and Settings\User\Desktop\RolePlayArena\gamemodes\gf.pwn(2586) : error 017: undefined symbol "xPozicija"
C:\Documents and Settings\User\Desktop\RolePlayArena\gamemodes\gf.pwn(2590) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\User\Desktop\RolePlayArena\gamemodes\gf.pwn(4471) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\User\Desktop\RolePlayArena\gamemodes\gf.pwn(5952) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\User\Desktop\RolePlayArena\gamemodes\gf.pwn(6856) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\User\Desktop\RolePlayArena\gamemodes\gf.pwn(9156) : warning 217: loose indentation
C:\Documents and Settings\User\Desktop\RolePlayArena\gamemodes\gf.pwn(28409) : warning 235: public function lacks forward declaration (symbol "OnPlayerPrivmsg")
Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


1 Error.

Bilo ih je jos uspio sam se rijesit


Et plz heelp


omg pa isti su, moze ko pomoc ??

CitatC:\Documents and Settings\User\Desktop\RolePlayArena\gamemodes\gf.pwn(2586) : error 017: undefined symbol "xPozicija"
Ovo možeš i sam skužit da nije definirano

Ovih 5 warninga ti je zato jer nisi stavio odgovarajući razmak od lijeve strane (Ja mislim da je to)
I ovaj zadnji warning, samo obriši to OnPlayerPrivMsg

ovo xPozicija ti moraju biti koordinate :S...
a ostalo nisi onaj razmak sa lijeve strane dobro stavio...

A ovaj eror ti je zasto sto si stavio ovo xPozicija umesto koordinata

Jel trebam koordinate dje se clan spawna ?? ako da kako ih odredim ??
I  to taj razmak, na sta tacno mislite novi sam p aneznam sve

Pod "SetPlayerSpawn"  stavljas x,y i z poziciju mjesta kojeg si /save na serveru. Naci tu stavljas poziciju spawna te organizacije.