Znaćenje Rijeći Off Topic!

Započeo Dany, April 19, 2012, 16:08:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ovako,ovo pišem radi nekih,s modova i moderatora,što bespotrebno kažu,ne stavljaj pjesu u Off toic,ne stavljaj slike!!!

Pravila OFF Topica,sada čitajte!

Znaćenje rijeći OFF Topic,ovo pišem ja nije c/p !

Offtopic je u principu blaže moderiran od ostalih podforuma te u njega idu chat i teme koje nemaju puno veze s ostatkom foruma.U offTopicu,se smije stavljat slike,video,warezi,samo odreÄ'eni,ali uostalom su zabranjeni za sve!

Off topic uostalom znači da se piše sve,baš sve nevezano za cijeli forum,od životinja,do biljaka,GTA IV,CS,MP3,MP4,i ostalo.



Ovo je balkan-samp i neznaći da se nesmije pisati u OFF Topic,o Facebooku,kompjuterima i ostalom...
Off topic rijeć znaći IZVAN TEME,znaći nevezano za Teme,u forumu!

U offtopic ide:
                        CHAT.
U kojemu  piÅ¡ete o Domu,Å¡koli i stvarima kod kuće,igrama,i sve nevezano!

U offtopicu nije dozvoljeno sljedeće:

SPAM.
Psovanje.
VrijeÄ'anje.
I reklamiranje.

Ovo sam napisao,sa tim razlogom,navedenim gore,jel od svojih 12g. Prolazak kroz Forume,barem sam naućio Å¡to znači rijeć OffTopic,tako da molim Administraciju da ,ako nevjeruju meni,neka prijeÄ'u kroz Google...

Hvala,i pozdrav!
Moji Partneri!!

www.sa-mp.com
www.balkan-samp.com
www.zb.samp.info
www.croherzegovina.org

Moj Glavni team!!

www.smf.com / www.smf.hr

Svi uvijeti brisanja,ili kopiranja i svoj potpis,se kaznjava!!!

ako niko nikad ne stavlja pesme u offtopik neces ni ti
Poslednja Izmena: April 19, 2012, 16:17:32 POSLE PODNE od Gotti747
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri