[Pomoc] Kako nekom slozit da dok se registrira na server da dobi lvl i pare

Započeo [LOb]mistic144, April 17, 2012, 20:38:40 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim: CLRP edit
Detaljan opis problema: dok se neko rega nmg nac di da mu podesim da bude lvl 3 i da ima 500 k
Dio skripte: //
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno): neam ali znate o cemu mislim moze netko dat dio te skripte
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Kod biranja ono iz koje si drzave trebas staviti :
Citat// level
            new llv
            llv = 3
            PlayerInfo[playerid][pLevel] = llv;
            // pare
            SafeGivePlayerMoney(playerid, 500000);
             return 0;
To sve treba izgledat npr ovako:
Citatelse if((strcmp("srbija", tmp, true, strlen(tmp)) == 0) && (strlen(tmp) == strlen("srbija")))
         {
             PlayerInfo[playerid][pOrigin] = 2;
             SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Ok, znaci iz Srbije si.");
             SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Hvala na informacijama.");
             SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTRED, "Ako zelis zapoceti s Tutorialom Koristi /tutorial / Morat cete se samo voziti uokolo..");
            RegistrationStep[playerid] = 0;
            PlayerInfo[playerid][pTut] = 1;
            PlayerInfo[playerid][pPos_x] = 1309.8612;
            PlayerInfo[playerid][pPos_y] = -1368.7957;
            PlayerInfo[playerid][pPos_z] = 13.5534;
            MedicBill[playerid] = 0;
            SetPlayerSpawn(playerid);
            TogglePlayerControllable(playerid, 1);
// podela stats-a
             SendClientMessage(playerid, COLOR_LIGHTRED, "_");
             SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Posto ste novi na nasem serveru, BeForce RP vam je dodelio pocetnicke stats-e :");
             SendClientMessage(playerid, COLOR_YELLOW2, "Lvl 4, 50000$ i Pasos.");
             SendClientMessage(playerid, COLOR_GREEN, "Dobru zabavu Vam zeli BeForce RolePlay!");
               // level
            new llv
            llv = 3
            PlayerInfo[playerid][pLevel] = llv;
            // pare
            SafeGivePlayerMoney(playerid, 500000);
             return 0;
         }
Poslednja Izmena: April 17, 2012, 20:46:08 POSLE PODNE od Milan2

C:\Documents and Settings\Administrator\My Documents\Downloads\CLRP\CLRP\gamemodes\CLRP1.pwn(36814) : warning 225: unreachable code
Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase

Header size:          14896 bytes
Code size:          4206968 bytes
Data size:          9796460 bytes
Stack/heap size:      16384 bytes; estimated max. usage=4987 cells (19948 bytes)
Total requirements:14034708 bytes

1 Warning.


evo kamo sam stavio


        PlayerInfo[playerid][pDrzava] = 6;
        RegistrationStep[playerid] = 0;
        SendClientMessage(playerid, ZELENKASTA, "=================================================================================================");
        SendClientMessage(playerid, ZELENKASTA, "Ok, znaci dolazite iz {F81414}Makedonije.");
        SendClientMessage(playerid, ZELENKASTA, "Dobrodosli na {FFFFFF}Balkan LifeC RolePlay, {48E31C}sada ce vam biti prikazan tutorijal.");
        SendClientMessage(playerid, ZELENKASTA, "=================================================================================================");
        TutTime[playerid] = 1;
        return 0;
                        // level
                        new llv
                        llv = 3
                        PlayerInfo[playerid][pLevel] = llv;
                        // pare
                        SafeGivePlayerMoney(playerid, 500000);
                        return 0;
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

                    
                         // level
                        new llv
                        llv = 3
                        PlayerInfo[playerid][pLevel] = llv;
                        // pare
                        SafeGivePlayerMoney(playerid, 500000);
                        return 0;


ev
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||

Kucaj u skripti pReg i imaces tamo oznacenoti pReg... // pocetnik novac i imas isto i za level ali nije oznaceno ali pise 1 i prvo je videces..

Nasao sam Hvala moze lock
Trazimo Mapera Koji zna sto radi,koji je ozbiljan i da mi posalje neke radove na pm i koliko je spreman vremena dnevno odvojiti na mapanje.||Nagrada 1337 Admin||