[Pomoc] Editor

Započeo B1b1, April 01, 2012, 14:08:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Ne mogu da pokrenem editor, pise mi da moram da ugasim gta da bi mi radio a meni gta nije upaljen...


ma nije i restartujem kom i ponovo nece

Mozda ti je upaljen MTA ili neki program koji ima veze sa tim,probaj reinstall editor ili skini najnoviju verziju

Citat: [BURPG]Woozie poslato April 02, 2012, 19:11:15 POSLE PODNE
Mozda ti je upaljen MTA ili neki program koji ima veze sa tim,probaj reinstall editor ili skini najnoviju verziju

Tebi stvarno nije dobro ??? Jesi video da je napiso da je restartovo komp i da mu opet nece -.-"

Sve fajlove editora moras staviti u GTA SA folder, makar i jedan da je van izbacivace ti gresku
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Citat: Gotti747 poslato April 14, 2012, 21:01:31 POSLE PODNE
Sve fajlove editora moras staviti u GTA SA folder, makar i jedan da je van izbacivace ti gresku


Meni taj EDITOR NECE DA RADI,neznam dali je zato sto imam Windows 7,stavim tamo gde je instaliran gta,i kad ga pokrenem ono sve CRVENE TACKICE,ja msm da je to zbog windows 7 ali nzm sta vi mislite ?!
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Citat: ''KopriVa' poslato April 15, 2012, 11:53:43 PRE PODNE
Citat: Gotti747 poslato April 14, 2012, 21:01:31 POSLE PODNE
Sve fajlove editora moras staviti u GTA SA folder, makar i jedan da je van izbacivace ti gresku


Meni taj EDITOR NECE DA RADI,neznam dali je zato sto imam Windows 7,stavim tamo gde je instaliran gta,i kad ga pokrenem ono sve CRVENE TACKICE,ja msm da je to zbog windows 7 ali nzm sta vi mislite ?!

Otvori svoju temu pa cemo videti..
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri