WorldPlay server (Update)

Započeo Bobo, Mart 29, 2012, 23:08:33 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Obavijestavamo da smo rijesili probleme na koje su igraci naisli tijekom igre da da su popravljene sledece stvari u modu:

-fixan je car sistem te igraci kada kupe vozilo nakon gmxa ne gube svoja vozila
-fixan je bag ulaza u vijecnicu
-uradili smo organizaciju ballas te smo dodali /f chat i komande /invite /uninvite /giverank za tu organizaciju
-uradili smo /f chat u GSF organizaciji
-dodani su novi saloni za automobile te su postavljeni automobili na prodaju
-postavljen je moto salon
-U serveru je uraden malo drukciji vozac autobusa koji ima dvije linije.1.linija je po gradu los santos a 2.linija je linija izmedu los santosa i san fiera
-doradene su komande administratora i gamemastera
- oglasnik je remapan i uraden je na drugoj lokaciji
-preveden je dio moda na ex-yu jezik

Molba:

Nakon kratkog opisa rijesenih problema s kojim su se igraci susreli imali bi jednu molbu; Nas server ima 7 igraca,te bi molili vlasnike dugih servera da ne dolaze s pricama i obecanjim nasim igracima kako bi ih odvukli od naseg servera na svoj..Takoder da ne pokusavaju pogadati rcon sifru.Novi smo server i borimo se dajte nam priliku nemojte nas gaziti a nismo jos ni otvorili kako treba..









Sretno,samo sredi igrace (idete po forumima poznatih servera i saljete pm  :'( da dodju na vas)
[/center]

Citat: [GN]Crni Zvuk poslato Mart 29, 2012, 23:10:47 POSLE PODNE
Sretno,samo sredi igrace (idete po forumima poznatih servera i saljete pm  :'( da dodju na vas)

Ja za to neznam i to neradim,ako je neki igrac to radio ja nemogu utjecati na to i paziti na ljude sta rade..Ja sam vlasnik svog servera i borim se na sve strane jer nas masovno pokusavaju unistiti a iskreno tog mi je dosta vise...