San Fierro BRP

Započeo |GG|Vlado, Mart 02, 2010, 21:53:12 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Kiki ti si covjek bez zivota,lol,i sta si dobio sto si me banao?? samo dokazo da se ko djete ponasas,a ja sam sam sve dobio natrag :)
Kiki ako ti budes vodio server to propada 100% haha,vec ti je jedan propao
Poslednja Izmena: Mart 05, 2010, 14:07:40 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Vlado, Sandro, Kiki, Cak i ti Filipe... zbilja se maloljetno ponasate da se neizrazim drugacije.

I vi joÅ¡ sto se ljutite i vrijeÄ'ate me (ti Filipe) preko MSna i ostalih gluposti, shvatit ces kak je to maloumno od tebe, veoma.

Ja sam otiÅ¡ao i za vas me boli KUR+C i sta sad glumite? to je samo mutava igrica koja ce se velikom vecinom zapustit izlaskom IV:MPa (iako jos ima dota vremena + dolazak LI:RPa uskoro) ,. I samo se vi svaÄ'ajte, vrijeÄ'ajte i izigravajte nekoga i nesto. Uzalud vam trudi sviraci, vidimo se za 3-4 mjeseca, gdje cete onda bit?

I samo da kazem; zasto ja nisam vas sve pobanao na Geniusu? jer sam mislio da zasluzujete drugu priliku... kao i svatko drugi.
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Sta te ja vrijedam lol.
Pa bio si Head na GGu i vrijedoo si igrace,sjecam se kada sam bio GM na GGu sta si mi srao po forumu vrijedo me tamo,a bio si head,i ti si sebe tada nazivao hd adminom?? daj covjece pokri se usma molim te..
Ovdje uopce nije niti vrijeme niti mjesto postanju ovih postova i mojhi i tvoji skroz smo sjasili sa teme,o ovome smo mogli popricat na MSNu a ne ovdje,ali moro sam rec kada si napsio ovaj post ZicMortal.
Poslednja Izmena: Mart 05, 2010, 14:41:14 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Kad ti budes odrzavao 10-15 igraca na obicnome usranome larpu i kad ti budes od samoga pocetka servera onda mi se javi, vrijeÄ'ao nikoga nisam (osim onih koji su to zbilja zasluzili  :-[), Genius je velikim djelom uspio samo zato jer ste puno reklamirali i sad tu govoris "nemoj reklamirat znas di"... i gdje je stara ekipa? globalnim restartom sve je otislo, otisli su huan (gotovo da vise neigra samp), otisao je don tores, josip (buraz mu), vlado, sandro, kiki otvaraju svoj server, aleen isto se uci skriptat i otisao je sa geniusa, a ti si ocigledno jos uvijek fasciniran adminom.

Ljep Pozdrav.  :-*
Respekt: [H]265, John, [03]Garsino, LordShigi, Dujma, Carlsson, Randy, Jacobs, Hu5o, Toni, Lukas, Curtis, Ivo, Hawks, Jack, Koksildo, gonss

Haha OMG => http://zaslike.com/files/9rd5urq94yqagvdsx3i.png [ovo nema nigdje]

Haha oni su otsili sada mi bi morali server zatovriti zbog njih?? ti si lud xD...doslo je novih igraca bas me briga za one koji su otisli,ako im se ne svida server neka idu koem se svida neka ostane,mi imamo na dan 30 igraca,ja na serveru nisam zbog admian nego zbog zabave i zelim da uspiej server koji je zasada uspio,a ti si pobjego ko zadnji papak sa servera kada si najvise bio potreban.Pardon na ovom postu,slobodno pobrisite sve psotve koje sam tu napiso jer niej vezano za ovu temu,samo zelim da vidi Zic Mortal ovaj post.Gospon Mortal zelim ti sve najbolje u vodnju serera,zasada napredujes sa 0/0 igraca,a cak si ga i zato zatovrio,barem moja predpostavka,pozdrav!
Poslednja Izmena: Mart 05, 2010, 15:04:36 POSLE PODNE od [Genius]Filipo[GG]
Uskoro ponovno otvaranje Genius Gaming servera
http://www.genius-gaming.com

Hahah no comment ja sam stari igrac sa GG(Allan Jefferson ili Smiley zaboravio sam tacno nick) i ponekad igram na GG
Ali ste skroz skrenuli sa teme uglavnom sretno SFBRP ;D

Citat: ZicMortal poslato Mart 05, 2010, 13:45:23 POSLE PODNE
Citat: Kiki_Radeon poslato Mart 03, 2010, 22:38:02 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Mart 03, 2010, 07:25:18 PRE PODNE
Sandro, Kiki i Vlado... onda to moram posjetiti

cek imas ti kakvih problema????? ako imas ocemo ih rijesit???

Lol, wtf? rekao sam da cu posjetiti server... nista vise

Josipe za filipa znam i boli me rac...ja sam najstariji od svih vas!!! i ponasam se normalno...a ti filipe seres preko neta...faco dodi van pa da te vidim na djelu i aj prosetaj!

sve 5 samoo sjeti se fejsa drskosti i tako to... :S
Josipe bano sam ih ja pola umjesto tebe  ;)
Poslednja Izmena: Mart 05, 2010, 18:46:00 POSLE PODNE od Kiki_Radeon

Citat: Kiki_Radeon poslato Mart 05, 2010, 18:33:39 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Mart 05, 2010, 13:45:23 POSLE PODNE
Citat: Kiki_Radeon poslato Mart 03, 2010, 22:38:02 POSLE PODNE
Citat: ZicMortal poslato Mart 03, 2010, 07:25:18 PRE PODNE
Sandro, Kiki i Vlado... onda to moram posjetiti



cek imas ti kakvih problema????? ako imas ocemo ih rijesit???

Lol, wtf? rekao sam da cu posjetiti server... nista vise

Josipe za filipa znam i boli me rac...ja sam najstariji od svih vas!!! i ponasam se normalno...a ti filipe seres preko neta...faco dodi van pa da te vidim na djelu i aj prosetaj!

sve 5 samoo sjeti se fejsa drskosti i tako to... :S
Josipe bano sam ih ja pola umjesto tebe  ;)

Bano si 1 igraca(337 admina) Filipo_Berezutskya.

Ja osobno da sam ovdje s-mod, admin, sve bi vas spobanao, od Kiki_Radeon, ZicMortal, [Genius]Filipo[GG], jer je ovo vec preslo svaku mjeru, prvo prijetnje, drugo svadja, trece offtopic...

Ovdje se prica o serveru San Fierro BRP, a ne o Genius Gamingu, ili Edimaxu!!!
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

aj dosadni ste - svaki drugi dan neki novi glupi server koji ima GF i vi stvarno mislite da je nekog briga za vas - yea rajt!  :D

Ludi Grad

Citat: JoeBullet v2.1 poslato Mart 05, 2010, 19:31:21 POSLE PODNE
aj dosadni ste - svaki drugi dan neki novi glupi server koji ima GF i vi stvarno mislite da je nekog briga za vas - yea rajt!  :D
LOCKIC!!!! Daj djeco odrastite jedno (moram se tako izraziti jer ovde licite na djecu od 10 godina) i sta se koji qrac svadjate....jebla vas igrica.....  ;)  8)