[Pomoc] tablice /v...

Započeo Otisao s Foruma!, Mart 18, 2012, 23:32:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:FG
Detaljan opis problema:kako da napravim tablice na auto gledao sam na wiki gledao sam i ovdje (Trazi) znaci da napravim da na nekom mjestu se mogu stavit tablice na auto i da ostaju poslije restarta i da pisu kada kucam /v gdje pise vozilo cjena pa pored da pise Tablice(blabla)..hvala unaprijed.
Dio skripte://
Poslednja Izmena: Mart 18, 2012, 23:32:49 POSLE PODNE od ¢fg™'87
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


Preko SetVehiclePlate, te da se savea u neki file pa kod loadanja vozila se stavlja tablica na ista vozila.
Aequam memento rebus in arduis servare mentem.

brate ja tebe nista ne kontam  :'( probao sam preko wiki ali neide ccc  :(
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


N0NE

pa koristi SetVehiclePlate funkciju, ako zelis da ti nakon restarta budu iste tablice napravi fajl koji sprema tablice za svako auto

Lako je reci ali valja napraviti pocetnik sam :S
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


Citat: ¢fgâ,,¢'87 poslato Mart 19, 2012, 13:44:53 POSLE PODNE
Lako je reci ali valja napraviti pocetnik sam :S

Citaj WIKI , procitaj 30-40 puta i shvatices.
Ne salim se,ozb ti kazem,skontaces tako 1000000000%
Izvinjavam se na svim glupostima i ako sam nekome napisao nesto lose, neko drugi je koristio moj profil!
__________________________________________
https://bk.gta.world - GTA World Balkan - RAGEMP

Napravi komandu (jednostavnije je uzmi iz BNa) i zameni koordinate gde ces stavit da se stavljaju tablice i u script files napravi posebnu mappu za to i koristi SetVehiclePlate
Mapam besplatno!

hoc eneko reci kako da znam nebi ovdje otvorio temu :S
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


Sta zelis sada da ti netko napravi sve i da ti samo ubacis ??
e pa nemoze to tako ovaj podforum i opcenito forum sluzi za podučavanje novih skriptera naravno koji zele da postanu , a ne da ti ja sada napravim to i da ti c/p .
Sto se tice toga lagano je za napraviti samo treba malo truda i razmisljanja ...
napraviš komandu sa kojom praviš tablice tj. stavljas imena i jednostavno za to anrpaviš spremanje u mapu npr. Tablice koju stavis u scriptefiles i system ti je gotov ( naravno uradiš i load system ) ...

http://wiki.sa-mp.com/wiki/SetVehicleNumberPlate

A i treba da stoji u /v kada kucam i to :S
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz