[Pomoc] Oko kuca 3dTextLabel

Započeo [IG] Bole, Mart 17, 2012, 23:01:32 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:MOj edit bu
Detaljan opis problema:znaci sve lepo uradim u skripti i desi se ovo :
Dio skripte:format(PropertyString,sizeof(PropertyString),"{B4D3D6}Vlasnik %s",HouseInfo[h][hOwned]);
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info


if(HouseInfo[h][hOwned] == 1)
{
    format(PropertyString,sizeof(PropertyString),"{B4D3D6}Vlasnik %s",HouseInfo[h][hOwned]);
Create3DTextLabel(PropertyString,0x006400FF,HouseInfo[h][hEntrancex], HouseInfo[h][hEntrancey], HouseInfo[h][hEntrancez]+1,15,0,1);
AddStaticPickup(1318, 2, HouseInfo[h][hEntrancex], HouseInfo[h][hEntrancey], HouseInfo[h][hEntrancez]);
pickups++;
}
}
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

Pod enum za kuce stavis npr. Text3D:KucaLabel
i onda kad kreiras radis ovako :
if(HouseInfo[h][hOwned] == 1)
{
    format(PropertyString,sizeof(PropertyString),"{B4D3D6}Vlasnik %s",HouseInfo[h][hOwned]);
HouseInfo[h][KucaLabel] = Create3DTextLabel(PropertyString,0x006400FF,HouseInfo[h][hEntrancex], HouseInfo[h][hEntrancey], HouseInfo[h][hEntrancez]+1,15,0,1);
AddStaticPickup(1318, 2, HouseInfo[h][hEntrancex], HouseInfo[h][hEntrancey], HouseInfo[h][hEntrancez]);
pickups++;
}
}

HouseInfo[h][hOwner] format(PropertyString,sizeof(PropertyString),"{B4D3D6}Vlasnik %s",HouseInfo[h][hOwned]);

?

pa jel nevalja nerazumem te
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info

Pogledaj kako ti je definisan vlasnik u hInfo kod tebe pise HouseInfo[h][Owned] a pogledaj da ti nije definisani hOwner na to ti skrecem paznju  ;)

pa imam
Imperia Gaming - Owner
Imperia Gaming SA:MP - samp.imperia-gaming.info


Prekopiraj mi hInfo i kako ne kapiras na sta ti skrecem pogled?? pise ti vlasnik: pa pored hOwned a zanima me kako ti je u hInfo definisan Vlasnik biza?? kapiras?

Blaeks malo si zakomplikovao (bez uvrede)

gledaj
HouseInfo[h][hOwned] to ti gleda da li je kuce kupljena ili na prodaju i sacuvava se u brojevima 0,1 :-*
%s se koristi za slova...tako da si ti pokusao brojeve prikazati kao slova i sve se pomesalo
format(PropertyString,sizeof(PropertyString),"{B4D3D6}Vlasnik %s",HouseInfo[h][hOwned]);

tebi zapravo treba HouseInfo[h][hOwner] jer se tu sacuvava ime vlasnika tako da trebas staviti

format(PropertyString,sizeof(PropertyString),"{B4D3D6}Vlasnik %s",HouseInfo[h][hOwner]);

Poslednja Izmena: Mart 18, 2012, 18:02:31 POSLE PODNE od nemanjatesic96

Pomogao sam mu ja preko TeamSpeaka prob je bio oko toga sto sam ja rekao  ;)