[MG] World War II (Drugi svjetski rat mod)

Započeo kurajber, Mart 17, 2012, 12:13:25 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

MassGaming World War II
IP: 213.5.178.80:7500
(server je trenutno offline zbog radova brzo će se upaliti)


MassGaming je zajednica koja posjeduje i mnoge druge multiplayer servere ne samo SAMP. World War II je meÄ'u najukitanijim modovima, server je skoro otvoren i joÅ¡ je u razvoju tako da nema previÅ¡e igrača. Na serveru imate 2 pakta, Sile osovine i Saveznike. Svaka država posjeduje svoju bazu te svoju ratnu infrastrukturu, pored baza postoje i neki bitni punktovi npr. bitni mostovi oko kojih se vode bitke. Kada zauzimate teritoriju morate biti 25 sekundi zivi na toj tački da bi je zauzeli, i morate je braniti. Osim toga server ima bombarding sistem, /bhelp. Bombardovati se moze samo iz rustlera i nevada , kucate /incbomb i bacate bombe sa space. Amerika, Njemačka, Japan i Britanija imaju svoje brodove i mornarice koje možete potopiti bombardovanjem. TakoÄ'er ima i atomska bomba koja koÅ¡ta 1.000.000$ i možete je baciti iz nevade. Svaka zemlja ima svog voÄ'u, nakon Å¡to se runda zavrÅ¡i kreće nova runda i clanovi svake države glasaju za svog vladara. Ostalo možete vidjeti na serveru.

Axis Team: Germany,Japan,Italija
Ally Team: Soviet union,British,France,USA



Poslednja Izmena: Mart 17, 2012, 12:13:45 POSLE PODNE od kurajber



Jako zanimljivo i mislim da je ovo 1. DM server koji ce postenski uspjeti na Balkanu. Sretno i ima da vas posjetim :D




Balkan Ulice RPG opis servera: Click



-Tutorial za mijesanje ID-ova na vozilima: Click

Citat: [BURPG] 4men poslato Mart 17, 2012, 12:57:11 POSLE PODNE
Jako zanimljivo i mislim da je ovo 1. DM server koji ce postenski uspjeti na Balkanu. Sretno i ima da vas posjetim :D

Kako ja vidim,ovo nije balkanski server.
Svakako zanimljivo,posjetit cu ovo.
[/center]



...Neno...


Odlicno zamisljeno i sve odradjeno svidja mi se  ;)

Citat: [JG]Crni Zvuk poslato Mart 17, 2012, 13:02:26 POSLE PODNE
Citat: [BURPG] 4men poslato Mart 17, 2012, 12:57:11 POSLE PODNE
Jako zanimljivo i mislim da je ovo 1. DM server koji ce postenski uspjeti na Balkanu. Sretno i ima da vas posjetim :D

Kako ja vidim,ovo nije balkanski server.
Svakako zanimljivo,posjetit cu ovo.

Nije al dosta balkanaca igra tu i par admina je odavde..



trebo si vise slika stavit xD


"Religija je samo iluzorno sunce koje se kreće oko čovjeka dotle dok se on ne kreće oko sebe samoga." - Karl Marx


"Nije glu.p onaj koji nezna da cita, nego onaj koji povjeruje u sve sto procita." - Ivo Andrić