[POMOC]Admin sistem

Započeo Belajac, Mart 10, 2012, 11:28:06 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Pakusavam da ubacim Lux admin system u moj server ali nece,sve lepo prebacim i odradim ono u server.cfg,ali kada to odradim izbrise mi se gamemode.
Pokusao sam preko pawno da pebacim LuxAdmin iz .amx u .pwn ali pise 1.Error sta ovo moze da bude.
Mozda je malo [cenzura]o,ali jas sam nov u ovome pa su i ovakve stvari za mene slozene.

kako to mrzim kad neko kaze da sve dobro napravi,pa da napravis sve dobro onda bi valjalo,

pisi korak po korak ( detaljno ) sta si napravio, i koristi zarez,tocku  !

Prebacio sam fajlove iz LuxAdmin_System_1.6.zip u moj server folder kako i pise u upustvu , zatim sam u server.cfg promeni filterscript ACBS y_commands_fs u filterscripts LuxAdmin , plugins sscanf streamer  u plugins Whirlpool takodje tako pise u upustvu.I kada pokrenem samp-server.exe i udjem u samp.exe , moj server mod je Unknown ne postoji.

Da netrebam mozda da uradim nesto u Pawno , jer ja sam samo prebacio fajlove iz LuxAdmin_System_1.6.zip u moj server folder i promenio ono u server.cfg samo toliko pise u upustvu.
Poslednja Izmena: Mart 10, 2012, 11:46:37 PRE PODNE od Belajac

kao 1. ne mozes u zip prebacivat
kao 2.filterscript ACBS y_commands_fs u filterscripts LuxAdmin se radi ovako
filterscript ACBS y_commands_fs LuxAdmin znaci dodajes iza tu fs
kao 3.plugins sscanf streamer  u plugins Whirlpool isto se radi kao i kod fs-a
plugins sscanf streamer Whirlpool ako je na linuxu onda dodajes iza .so
vjerujem da si i pluginse i fs prebacio u mape

kako mislis u mape
Uradio sam kako si mi rekao hoce da radi , ali nista sto se tice admin komandi i dalje kada udjem u igru i upisem rcon password pise da sam admin a ne mogu da koristim admin komande.
Poslednja Izmena: Mart 10, 2012, 12:29:58 POSLE PODNE od Belajac


Danas sam probao da udjem u server i daje znake da je admin sistem instaliran.
Ali kada udjem i upisem rcon password pise da imam "two rcon",pise i u upustvu da moram da sredim taj problem sa  "two rcon" .
Ako ga sredim da li cu moci da dajem admine jer sad kad pokusam da uradim neku admin komandu stoji da ja nisam ovlacen da koristim tu komandu.
I kako to da dam sebi admin lvl.
Poslednja Izmena: Mart 11, 2012, 11:26:30 PRE PODNE od Belajac

da si das admin lvl imas milijardu tema... pa koristi trazilicu !