[Pomoc] Oko necega :)

Započeo Novica, Mart 09, 2012, 12:09:23 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Balkan Star RP
Detaljan opis problema:Ovako moze li neko da mi kaze kada lik pljacku kako da stavim da ga zamrzne na to vreme dok pljacka da ne moze da se krece ili da radi npr neku animaciju ? I kako da stavim da kad se upise neka komanda da izadje muzika ali malo jasnije pls posto sam nov u ovome :)
Dio skripte://
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
RESPECT FOR MILANCE !

u taj kod di zelis da ga zamrzne stavis vako:
[code]TogglePlayerControllable(playerid,0);//kod koji ne dopusta igracu da se mice
ApplyAnimation(playerid,"SHOP","ROB_Shifty",4.0,0,0,0,0,0); // animacija kada pljacka banku

E brate moze sad velika pomoc kako da kada restartujem server sacuva kuca koju sam kupio ? i kako kada pise ono zeleno kuca na prodaju koliko kosta i to kada kupim da se promeni ko je vlasnik rent itd PLS KO POMOGNE DACU MU PARA !
RESPECT FOR MILANCE !

Snich

Citat: Novica poslato Mart 09, 2012, 12:47:41 POSLE PODNE
E brate moze sad velika pomoc kako da kada restartujem server sacuva kuca koju sam kupio ? i kako kada pise ono zeleno kuca na prodaju koliko kosta i to kada kupim da se promeni ko je vlasnik rent itd PLS KO POMOGNE DACU MU PARA !
Cekaj, jesil ti rijesio problem sa  zamrzavanjem igraca u toku pljackanja banke?



Jesam xD nego sad imam drugi problem posto sam to resio sada nece da opljacka banku tj nije telo ni pre moze pomoc ?   if(strcmp(cmd, "/robbank", true) == 0)
{
    new success = random(2);
    if(BankRobbedRecently == 1)
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "* Ova lokacija je skoro opljackana,pokusajte kasnije ponovo");
    return 1;
}
if(PlayerInfo[playerid][pRobTime] >= 1)
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "* Vec ste nesto skoro opljackali pricekajte malo.");
    return 1;
}
    if(IsPlayerInRangeOfPoint(playerid, 2, -296.6407,1516.3789,1070.9940))
    {
        if(GetPlayerWeapon(playerid) >= 24 && GetPlayerWeapon(playerid) <= 40)
{
        if(PlayerInfo[playerid][pDuty] == 0)
{
        if(success == 1)
{
        SendClientMessage(playerid, COLOR_ORANGE, "* Ti si zapoceo pljacku banke,otani na tom mestu jos 95 sekundi!");
                    RobbingTime[playerid] = 95;
RobBankTimer = SetTimerEx("RobBank",1000,true,"i",playerid);
            WantedPoints[playerid] = 5;
            SetPlayerColor(playerid, COLOR_RED);
            SetPlayerCriminal(playerid,255, "Robbing the Bank");
            PlayerInfo[playerid][pRobTime] = 900;
            BankRobbedRecently = 1;
            TogglePlayerControllable(playerid,0);//kod koji ne dopusta igracu da se mice
SetTimer("UnsetBankRob",1500000,false);
OnePlayAnim(playerid, "SHOP", "ROB_Shifty", 4.0, 0, 0, 0, 0, 0); // Rob Lookout
}
else
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_ORANGE, "* Niste uspeli da opljackate banku!");
    WantedPoints[playerid] = 2;
            SetPlayerCriminal(playerid,255, "Attempting to rob the Bank");
PlayerInfo[playerid][pRobTime] = 500;
}
}
else
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "* Go Off duty first!");
    return 1;
}
}
else
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "* Treba ti neko ozbiljno oruzije da bi zapoceo pljacku!");
    return 1;
}
}
else
{
    SendClientMessage(playerid, COLOR_GREY, "* Nisi na mestu za pljacku banke!");
    return 1;
}
return 1;
}
RESPECT FOR MILANCE !