Pomoc[Error]

Započeo FlasH, Mart 06, 2012, 11:25:32 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:Moje...
Detaljan opis problema:Errori neznam kako da popravim
Dio skripte: : Radio sam /su za wanted level i baci mi error ?
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno):
ETO KOD: : fatal error 100: cannot read from file: "until"
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Snich

Moras imati dati include until

Pa do sada mi nije izbacivao error taj i eto sada mi izbaci najedamputa?
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Snich

Pokusaj da lociras svoj gamemod, zatim ga compiliraj.

Kako mislis LOCIRAS?
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Snich

Udji u pawno i idi "Open", zatim nadji svoju skriptu i onda je compiliraj.

pa tako i idem? I izbaci mi ERROR KAKO TI MILIŠ DA DRUKCIJE MOŽEŠ COMPILE RADIT?
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Quilound_Williams

vako odes u folder gdje ti je gamemode odes pawno izaberes pawno.exe i onda u pawnu ti je sve prazno onda ides file open i nadjes svoj gamemode i onda compile i nece biti error

Snich

CitatERROR KAKO TI MILIŠ DA DRUKCIJE MOŽEŠ COMPILE RADIT?
Ja MILIM da otvoris skriptu sa pawnom od tog servera i compiliras skriptu
Otvori pawno.exe, lociraj svoj gamemod koji radis, stisni compile i vidjet ces rezultate!!
Opet provjeri da li imas inc. until u includsima!

mozda je greskom napisao until kako vec..mozda treba utils ;)

Ako iams taj inc u pawno--include onda otvori gamemode sa pawnom iz te datoteke ...

Imam inculde taj gledao sam..Idem compile ali isto..Opet error..Idem vidit dali je možda napisano krivo nesto neznam ?
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N

Zameni to sa utils
Mapam besplatno!

Citat: filip.admin poslato Mart 06, 2012, 20:42:27 POSLE PODNE
Imam inculde taj gledao sam..Idem compile ali isto..Opet error..Idem vidit dali je možda napisano krivo nesto neznam ?
ako imas taj include onda otvori svoj gamemode sa pawnom iz te mape gdje ti je inc ..  >:(

Riješio sam vec od kada hvala vam svejedno na pomoći...
BIG RESPEKT: Blaeks,  [CRP] Joey_, David (Sabljak) A.k.A SABO(T), joXy_, Dimi, Sexserghy ♥, TerminuS, H1TM4N