Pawno Compile

Započeo Waske-Dza-Bu 032, Mart 03, 2012, 21:58:34 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Skripta koju koristim:GF
Detaljan opis problema:Ako neko moze da mi pomogne kako da kompile  FactionGame v1.0 jer kada otvorim gamemod i kliknem compile izbaci mi fatal eror zbog include  nez sta da radim ako moze pomoc Hitnooo~
Dio skripte://stavi eror
Neke slike/video za lakse dobivanje pomoci(neobavezno)://
Poslednja Izmena: Mart 03, 2012, 22:11:29 POSLE PODNE od [TG]$--L84S--$

Posto si novi necu ti lock ali procitaj pravila i edituj post http://balkan-samp.com/forum/index.php?topic=11453.0
ON: moras otici u pawno gdje imas taj inc i otvoriti gamemode sa tim pawnom ...

Izvini sto nisam procitao pravila-Zurio sam da mi neko pomogne.
Ja nista nisam razumeo ako mozes da mi pojasnis korak po korak .nez sta treba da radim??

Citat: Waske-Dza-Bu 032 poslato Mart 03, 2012, 22:08:17 POSLE PODNE
Izvini sto nisam procitao pravila-Zurio sam da mi neko pomogne.
Ja nista nisam razumeo ako mozes da mi pojasnis korak po korak .nez sta treba da radim??
kada si skunio taj mod trebas ga otvoriti sa pawnom iz te datoteke (na kompu vjerojatno imas vise pawno pa zbog toga )
i jos pogledaj u pawno--include da li imas taj inc ako nemas skini ga i ubaci .



Skripta koju koristim:FactionGame RP/DM v 1.0
Detaljan opis problema:Erori u Compile
Deo skripte:C:\Documents and Settings\User\Desktop\samp03dsvr_win32\pawno\include\JunkBuster.inc(3240) : warning 201: redefinition of constant/macro (symbol "OnPlayerEnterRaceCheckpoint")
C:\Documents and Settings\User\Desktop\FactionGame\gamemodes\FactionGame.pwn(6540) : error 037: invalid string (possibly non-terminated string)
C:\Documents and Settings\User\Desktop\FactionGame\gamemodes\FactionGame.pwn(6540) : error 017: undefined symbol "pisanje"
C:\Documents and Settings\User\Desktop\FactionGame\gamemodes\FactionGame.pwn(6540) : error 017: undefined symbol "znakova"
C:\Documents and Settings\User\Desktop\FactionGame\gamemodes\FactionGame.pwn(6540) : fatal error 107: too many error messages on one line

Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664           Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase


4 Errors.
Slike //
AKO MI MOZETE POMOCI ????