[pomoc]apostavi

Započeo Quilound_Williams, Februar 26, 2012, 14:21:17 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Quilound_Williams

Skripta koju koristim:Balkan Nations rp
Detaljan opis problema:pa vako ja kucam /apostavi i bilo sta da odaberem pa id pa kolicina i nece pise  IGRAC NIJE ONLLINE pomoc plzz
Dio skripte:CMD:apostavi(playerid, params[])
{
new string[128], odabir[20], igrac, kolicinas;
new idname[MAX_PLAYER_NAME];

new sendername[MAX_PLAYER_NAME];
GetPlayerName(playerid, sendername, sizeof(sendername));
if(sscanf(params, "s[20]ud",odabir, igrac, kolicinas))
{
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 2||PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 3)
{
SCM(playerid, COLOR_GRAD3,"{168BFF}INFO: {959561} /apostavi [ime] [ID/DeoImena] [kolicina]");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}kpdom(vrijeme), posao, zatvor(vrijeme), mute(vrijeme), kredit(mob), brMoba");
return 1;
}
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 4)
{
SCM(playerid, COLOR_GRAD3,"{168BFF}INFO: {959561} /apostavi [ime] [ID/DeoImena] [kolicina]");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}posao, zatvor(vrijeme), mute(vrijeme), kredit(mob), brMoba");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}organizacija, kuca, firma, sfirma, tutorijal");
return 1;
}
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 5)
{
SCM(playerid, COLOR_GRAD3,"{168BFF}INFO: {959561} /apostavi [ime] [ID/DeoImena] [kolicina]");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno:{A2FFD0} posao, zatvor(vrijeme), mute(vrijeme), kredit(mob), brMoba");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}gamemaster, organizacija, kuca, firma, skin, tutorijal");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}lider, donator, droga, materijali, spol, rank, level");
return 1;
}
if(PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 6)
{
SCM(playerid, COLOR_GRAD3,"{168BFF}INFO: {959561} /apostavi [ime] [ID/DeoImena] [kolicina]");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}posao, zatvor(vrijeme), mute(vrijeme), kredit(mob), brMoba");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}organizacija, kuca, firma, skin, tutorijal");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}lider, donator, droga, materijali, spol, rank");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}banka, novac, respekt, admin, satiigranja, gamemaster");
SCM(playerid, WHITE, "{3EFF9F}Dostupno: {A2FFD0}bnbodovi, gamemaster");
return 1;
}
}
else
{

Pomoc hitnoo
EDIT:SVAKA KOMANDA GDJE SE UKUCAJE ID IGRACA TO PISE
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 14:25:31 POSLE PODNE od Quilound_Williams

Quilound_Williams


skini sscanf stavi u plugins i include folder compile mod i radit ce

Quilound_Williams

pa ak ste tolko pametni dajte taj sscnaf koji ce ovo popravit nece njedan sve sam probao 2.5 pogotovo


Quilound_Williams

Citat: [TL:RP] sTrumF poslato Februar 27, 2012, 14:30:14 POSLE PODNE
Prestani spamat i radit će ;)
aj ti prestani skupljati postove plzz ako neko moze da mi pomogne

Zar moras bumpat ? ide prijava modu

Citat: [TL:RP] sTrumF poslato Februar 27, 2012, 16:51:19 POSLE PODNE
Zar moras bumpat ? ide prijava modu
On sigurno nije sretan što mora tražit pomoć.. zato tebi ide opomena zbog spama!

Punissher

Daj sebi admina lvl 6 a ne 1338 i ima sve da radi ja sam se namucio toliko i dosta pluginsa probao ali nijedan nije pomagao poslusaj me i probaj