Balkan Å kola Website

Započeo balkanskola, Februar 26, 2012, 13:55:09 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

balkanskola


Poštovani,
službeno Vas pozivamo na novo, aktivirano, posve drugačije pripremljeno i obnovljeno izdanje zajednice - Balkan Škola.com!
Forum ponovno kreće s radom nakon male stanke, ali ovog puta bolje pripremljen, sa zabavnim članovima koji su uvijek spremni pomoći, ali se i zabaviti s vama. Vesela i zabavna administracija koja je uvijek na usluzi kada je potrebno, dobri i korisni savjeti za bolje školovanje uz analize lektira/knjige te slično. Uz sve to nudimo rasprave o bilo kojim temama iz svijeta, zabava uz razne forumske igre te sve što vam zatreba.Nadam se da vam ovo ne smeta,jer forum je vezan za skolu i druzenje,ukoliko je problem neka Administrator Obrise temu.

URL: http://www.balkan-skola.com/

Lijep pozdrav,
BÅ  Administracija

Nije losa fora...
Ja se drzim Krstarice za pomoc oko skole jbga..
Reg cu se kod vas sigurno.. Mozda nekome i pomognem

Veoma lose

VI na tom forumu imate Glavni razgovor, Sport, Zabavu, Tehnologiju, Pohvale na Admine i Moderatore ( :'(), Balkan Skola Administracija (kog je briga  ???), Prijavnice ( ::)) itd...

Samo dokazuje da je ovaj forum otvorio neko sa ovog foruma (ili nekog slicnog, to bi trebalo izgledati nesto kao ovo: http://www.physicsforums.com/forumdisplay.php?f=4

koj ce ti djavo na forumu o skoli glavni chat, pohvale na admine, prijave za moderatore.. ?
Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri

Design nije los no ima tu previse stvari koji nemaju veze sa skolom
Izrada web aplikacija/desktop aplikacija, kontakt PM.
VPS/Dedi managment 'n' hosting @pm also.

balkanskola

A to su pohvale na administraciju,ne na admine,inace nije sa ovoga servera niko digao taj forum,nego sa G*a nego to sad nije bitno,radimo jos na forumu poboljsavamo ga,da vratimo staru slavu,kad nas je bilo preko 200 online,promenuli smo sad izgled foruma,nedavno.Glavni chat uglavnom razgovaramo u RLu sta ima novo,raspravljamo se na neke teme itd.Video si da ima mnogo pdfova o skoli,a kombinujemo skolu i "zabavu".pomazemo oko problema sa skolom,lektira,ucenja itd,vrlo je zanimljivo vredi posetiti,plus mozda naucite nesto novo =)


Cesto koristite to Balkan Skola Administracija, Admin, Moderator, SMOD i ostalo..
Fokusirajte se na pomaganje.. posetite krstaricu i vidite kako oni rade.. :)