Molim pomoc dobri ljudi!

Započeo ijmazz, Februar 26, 2012, 03:13:07 PRE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Pozdrav svima! Imam zamolbu za dobre i voljne ljubitelje game modova... Ovako..ja sam poceo mapat malo, pa sada trazim neku osobu koja bi mi mogla detaljnije opisati sve Å¡to se mapanja i skriptanja, naime po forumima nije tako dobro objasnjeno, ako ima negdje zamolio bih vas da mi date link ili nesto slicno..Zbilja me interesira mapanje, zapoceo sam i mislim da sam na dobrom putu,ali neznam sve sto se tice toga pa mi treba pomoc! Hvala unaprijed!

I jos me nesto zanima. Zasto kada skinem gamemod kada ga idem testat upisem pod i.p. adress 7777, i nece mi vecinu connectat, pise samo server didnt respond, rijetko koji gm hoce ucitati.. Pozdrav!  8)

upisem pod i.p. adresu cetri sedmice..

Procitaj pravila pogresan pdf-.-
[[/center]
DgL <3
Otisao s Foruma zz


Ja te nista nisam razumeo ::)
Dodjite na moj DownTown CS 1.6 server 188.138.95.26:29999
Minecraft 178.149.34.146
TeamSpeak 3 178.149.34.146

sto se tice mapanja samo trebas da znas ID-ove objekata i to je to. I ja sam pocetnik , znaci samo nauci nazive/id-ove objekata i znavaces solidno mapati :)
A sto se tice skriptanja trebace ti vise vremena.

Ako pravis server samo za sebe.Treba samo u favorites da dodas :77 77 i to je to.

mozda on ima server ali mu je na 0.3c ako koristi samp 0.3d :D pa mu pise reconnect to server
Dodjite na moj DownTown CS 1.6 server 188.138.95.26:29999
Minecraft 178.149.34.146
TeamSpeak 3 178.149.34.146


Za mapanje ti mogu pomoci...Daj mi skyp / facebook pa cu ti tamo sve objasniti i pokazati ;)...
Takodje ako hoces izmapacu ti nesto sto ti treba ;)
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 11:32:01 PRE PODNE od |BU|Mr. Richard

Balkan Underground Leader The Red Brigade



Ne kontam sta ti treba  :D



|BU| Tommy Makaveli
|BU| Leadre ×The Escobar Cartel×
|BU| Level : 31






|BU| IP : bu-rp.info:7777
|BU| Forum : bu-rp.info



ovako za pocetak...i prvo najvaznije, nisam toliko [cenzura] da neskuzim koju verziju imam, imam 0.3d, ja bih htjeo da mi netko detaljnije objasni kako oznaciti teritorije bandi,kako ubaciti poslove i to..razumijete sad? I ne radim ja svoj server nego frendovima pomazem, oni su napravili pa nam treba neki novi gamemod...ili postojeci ali koji valja..
Poslednja Izmena: Februar 26, 2012, 14:41:49 POSLE PODNE od ijmazz

Procitaj pravila i to sto ti pise server didn't responing ti je zato sto ti je mod u 0.3c,a ti moras da ga prebacis na 0.3d zato sto je tebe 0.3d ja mislim da ti je 0.3d to ti je lagano imam tutorail za to podji u tutorile i pogledaj ili koristi trazilicu.
I citaj pravila!

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

Citat: ...Neno... poslato Januar 26, 2013, 23:31:02 POSLE PODNE
Poceo sam mapati i tu je doslo do problema.Nakon par mapa,vidio sam post Gottia i kaze da nista nevalja da je katastrofa,i pocnemo se svadjati,psovati.Popusimo bananu obojica,i nakon toga nesto sam napravio (mapu) i Gotti kaze dobra,uh reko opet me zajebava,i saljem ja njemu na pm reko ti mene zajebavas,kaze on ne,i pomirimo se.Nakon toga postali smo dosta dobri