Balkan SkyLine NAJAVA

Započeo Sub.Zero, Februar 29, 2012, 21:17:14 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 4 gostiju pregledaju ovu temu.

UVOD:Mod je kreno u izradi 2011 godine kad smo dlucili napraviti community za sad imamo CS server COD i evo ga napokon SAMP znaci ujedinili smo se sa CS serverom JJJKM i napravili community. Server ce biti pokrenut 8.marta.2012 god i tad ce da pocnemo sa radom

MOD:Ovako da pocnemo sa opisom moda. Mod je ureden od strane Balkan SkyLine TEAM-a i velike zahvale Irfanu Pacinu. Znaci to je mod edit Noxiusa. Ja sam ubacio nove org i mafije na sevrer ima 23 bande i org na serveru. BURG KOLODVOR PD VIJECNICA OPSTINA je izmapana od strane Joa_Zera. Radnja servera odvija se u 2 grada a to su LS i LV koji su uredeni NARAVNO. Kuca na serveru ima preko 1000 i pravljene su dinamicno ubaceni su i stanovi , vikendice , hoteli itd.

TEST:Mod ce biti testiran 3.Marta i do tada su otvorene prijave za BETA TESTER znaci svi zainteresovani javite se na moj fb: IRFAN SITO slika Don Omar (da vam je lakse za naci)

FORUM:Forum je takoder raden od stane SkyLine TEAM-a i domena je kupljena link foruma ce da glasi www.balkan-skyline.com (forum jos nije aktiviran tako ne pokusavajte da udete)

IP: IP adressa servera bice objavljena na www.balkan-samp.com

DODATNO:Svaki igrac na serveru pri ulasku dobija 5 LVL i 15000 u KESU i 50000 na BANCI
                                                                                   
NADAM SE DA CE VAS BITI U STO VECEM BROJU I OBECAVAMO VAM DOBRU ZABAVU NA SERVERU


                                                  BALKAN SKYLINE TEAM


Poslednja Izmena: Februar 29, 2012, 21:23:06 POSLE PODNE od Sub.Zero

ricken




Zasto 23 organizacije to treba da imaju serveri kao  CH i BU sto imaju od 200 do 500 igraca
Ali nema veze sretno.

Napoli-Best team in the world.


Napoli-Best fans in the world.

I nije RP sto dajete pare na serveru i lvl nek igraju i zarade
TRAZIM DOBROG SCRIPTERA DA ZNA SCRIPTATI DA RADI SAMNOM DA SCRIPTA A JA CU PLACATI SRW I JOS CE BIIT 1338

To ce da bude do restarta server dok skupimo malo igraca a polije ide normalno
A 23 org zato da nebude bas dosadno jel na eciti servera koji su edit od NX imaju po 13-14 org i malo je to monotono tako da kazem

Aali ipak hvala u svakom slucaju