Cyber RP - Registracija

Započeo Filipett, Decembar 25, 2011, 17:11:46 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Lepo,lepo svidja mi se registracija i pocetak

svaka cast...sve je odlicno uklopljeno i ostalo...svida mi se... :D

Citat: ExtremePower poslato Decembar 26, 2011, 18:05:26 POSLE PODNE
Lijepa ideja samo iskreno meni OSOBNO se ne sviÄ'a textdrawovi, ovo < SPAWN > makni, ali nije to unikatno joÅ¡ sam na 2.x verzijama sam vidio ovo na stunt, rp serverima...
Ako mislis na onaj InfoTD, to sam samo tako bzvz napravio za Test, a to ce se svakako promenuti, kao jos neke stvari vezane uz ovo. < SPAWN> sam takodje planirao da maknem.
A ovo sto kazs da si video, bas isto ovako ili? Jer ovo mi je ispalo iz glave, nisam nigde video.

A i sad cu svakako morati opet da pravim sve ispocetka  

-joXy



Hvala svima.
Poslednja Izmena: Decembar 30, 2011, 12:28:19 POSLE PODNE od [BH] B-Hosting

Ne znam koliko ste upuceni, ali pre neki dan mi je pao System pa mi se obrisao mod.

Sad pravim ispocetka, pa sam smislio jos bolju ideju.
Uskoro v2

Svaka čast. Jedna od vrlo zanimljivih registracija. Inače, textdrave promijeni jer meni osobno je ružno vidjeti to crno...
Imam ideju, da bi kao napravio onaj objekt od Shamala (Ext) kao zabijen u neku travu, drva na njemu i vatra okolo i napiše kao da je "Taj korisnik" preživio i da neka ide u vozilo od hitne (checkpoint iza Ambulance vozila)... i onda se kao nastavlja tutorialom. Samo ideja, jer vidim da radiš V2.
Poslednja Izmena: Decembar 31, 2011, 19:07:16 POSLE PODNE od Lucky Luciano


Hvala.

@Luciano, smislio sam nesto bolje  ;)

Dobra ideja,nadam se da ce biti nova verzija jos bolja ! ;)


Refresh

Samo da napomenem da je nova verzija zavrsena odavno i da je register/login sistem u potpunosti zavrsen i ispravan, kao i Tutorial...
Uskoro opis Servera pa cete sve videti  :)

Vegas.


Mogu ti reci da mi se svidja.. Bas je super... :) Ideja je u full-u. :)

Samo jedna zamerka!!
NIJE OTVORENJE NEGO OTVARANJE! :)