Felna Gaming RolePlay Subota 15:00

Započeo [Felna]Edward, Februar 16, 2012, 16:09:36 POSLE PODNE

prethodna tema - sledeća tema

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Nekad i ako dobijes kritiku,to ne znaci da ti ljudi zele zlo,vec da ti ukazu na ono sto si pogrijesio.

OT: Srecno. :)


Server IP: 193.192.58.82:7782
Forum: www.balkan-underline.info



Brate mogo si stavis DA TI SE SERVER ZOVE GEPEK ROLEPLAY LOL


Mozda ovo "Felna" nema veze sa felgom ljudi  :D .Sretno,opis je cool,objasnio si mnogo toga.
EDIT::. @eXtrem Don_Sergio - Ni meni ne radi forum
Poslednja Izmena: Februar 17, 2012, 13:29:15 POSLE PODNE od [Egrotusi TDM] CadrRa


Imamo neki kvar u vezi s forumom popravicemo brzo...a vas molim da nepišete kako je to ime to sam ja izabrao zbog privatnih razloga!podsjeca me na nekoga!
Poslednja Izmena: Februar 17, 2012, 14:31:35 POSLE PODNE od [Felna]Edward

[BT:RP] Mayor !


Citat: WWW.BALKAN-FORCE.INFO link=topic=38487.msg28server uklonjen!#msg28server uklonjen! date=1329485592
trebo si bar slike staviti al sretno

Staviti cu slike sa otvorenja!
Poslednja Izmena: Februar 17, 2012, 14:47:02 POSLE PODNE od [Felna]Edward

Citat: [FelnaEdward link=topic=38487.msg28server uklonjen!#msg28server uklonjen! date=1329485384]
Imamo neki kvar u vezi s forumom popravicemo brzo...a vas molim da nepišete kako je to ime to sam ja izabrao zbog privatnih razloga!podsjeca me na nekoga!
aj ne seri.. nisi ti to ime uzeo iz privatnih razloga, uzeo si zato što smo Prozivka i ja prvo osnovali felna stunt pa je domena ostala www.felna-gaming.com i nisi imao para da je promijeniš, tako da ne kenjaj...
Poslednja Izmena: Februar 17, 2012, 15:10:15 POSLE PODNE od Veselin Veso Ribar zvani Lola

momce nemoj da pricas kad neznas nikakvu situaciju...ja cu ti reci sta je bilo...1.Ti si napustio felnu gaming zato sto nemas pojma o skriptanju....2.Ja sam glavni skripter i napravio sam mode koji ti možeš samo sanjat to cu ti reci...3.Ostavi mene i prozivku na miru i nasu zajednicu....ti si sam otisao nitko te nije terao!Jos jedan post u ovoj temi trazicu zabranu 24h!

Citat: [Felna]Edward poslato Februar 17, 2012, 15:12:05 POSLE PODNE
momce nemoj da pricas kad neznas nikakvu situaciju...ja cu ti reci sta je bilo...1.Ti si napustio felnu gaming zato sto nemas pojma o skriptanju....2.Ja sam glavni skripter i napravio sam mode koji ti možeš samo sanjat to cu ti reci...3.Ostavi mene i prozivku na miru i nasu zajednicu....ti si sam otisao nitko te nije terao!Jos jedan post u ovoj temi trazicu zabranu 24h!
1. Ja sam napustio FG zato Å¡to ste stalno mijenjali gmove, kao kakvi ludaci.
2. Kao drugo, ja ne znam skriptati i na FG sam samo radio kao WM(Webmaster).
3. Kao drugo, ja sam s prozivkom u kontaktu i on mi je dobar drug, a ti se možeš terati u tri lepe..
4. Da ti nisi onaj mali glupi mrer? I da slučajno nisi mod od 0 završio u par dana?
Poslednja Izmena: Februar 17, 2012, 15:24:24 POSLE PODNE od Veselin Veso Ribar zvani Lola

ODgovor na 3.pitanje ja ti nisam nikakav mrer
4.pitanje JA mode radim od 0 al ga ne namjeravam staviti na Felna Gaming zato sto taj mode radim radi novaca te cu ga prodati...ovaj mode sto imamo ostao mi je od prosle godine pa sam ga malo nadogradio....a taj mode od 0 necete nikad vidjeti....mozda kada nekome prodam!

ALO LJUDI BRE SMIRITE DOZIVLJAJE, JA IMAM PRISTUP I TO MOGU DOKAZATI, MOLIM KARIKU DA LOCKUJE OVU TEMU JER SAM MU SVE NA PM POSLAO!

Lock i za autora teme ban 10 dana zbog objavljivanja teme bez dozvole vlasnika!

Citat: [LH]Prozivka poslato Februar 17, 2012, 15:35:32 POSLE PODNE
ALO LJUDI BRE SMIRITE DOZIVLJAJE, JA IMAM PRISTUP I TO MOGU DOKAZATI, MOLIM KARIKU DA LOCKUJE OVU TEMU JER SAM MU SVE NA PM POSLAO!
Tako se dokazuje vlasniÅ¡tvo.. samo neznam zaÅ¡to mu nisi ukino domen ili pristup..  ???